LEANO.cz

Vlasové hnojivo recenze

Recenze na vlasové hnojivo po 2 měsících používání - šampon, sérum a tablety. Vyřešilo to můj problém s kvalitou, růstem a padáním vlasů?

Vlasové hnojivo recenze po 2 měsících používání

Moje problémy s vlasy

Můj největší problém je, že mi hrozně padají vlasy. Kam se podívám, všude vidím jen své vypadané vlasy. Vlasy na koberci, vlasy v umyvadle, vlasy ve vaně... Moje vlasy jsou snad úplně všude. Čím dál tím víc mě to rozčiluje a nehodlám si na to zvyknout! A i když mám vlasy dlouhé, přála bych si ještě o něco delší, kvalitnější, atd. Však to znáte a každá holka mě jistě pochopí.

Vybírám přípravky na vlasy

Na internetu jsou stovky přípravků na vlasy, každé slibují to samé -> dokonalé vlasy. Už je to dávno, co jsem byla naivní a tak se na vše dívám kritickým pohledem a snažím se hledat "nezaplacené objektivní recenze", ptát se kamarádek a vše zjišťovat. Při výběru jsem vyloučila přípravky, které stály tisíce a tisíce a spíše se zaměřila na něco více finančně dostupnějšího. Nakonec jsem se rozhodovala mezi českou značkou Venira, která je aktuálně velmi v kurzu a Vlasovým hnojivem od značky Maxivitalis, o kterém se také velmi mluví.

Takže Venira nebo Vlasové hnojivo ???

Objednávám Vlasové hnojivo

Nejlepší kombinací pro nejlepší účinek je kombinace všech tří produktů dohromady – šampon, sérum a tabletky. Jelikož vše stojí pár stovek, tak není o čem přemýšlet a kupuji vše. Vlasové hnojivo objednávám z eshopu Dr. Max, protože tam je nejlevnější a osobní odběr je zdarma. Doporučuji objednat online a vyzvednout v lékárně, protože přímo v lékárně to mají o dost dražší. Celkem za šampon 150 ml, sérum 50 ml a tablety 724 Kč (osobní odběr v lékárně je zdarma).

Vlasové hnojivo Dr. Max

Co je vlasové hnojivo?

Doplněk stravy, který slibuje pomoc v boji s vypadáváním a ztrátou vlasů, pomalým růstem a špatnou kvalitou vlasů. Nejlepší kombinace pro lepší účinek a efekt je všech tří produktů dohromady – šampon, sérum a tabletky. Vlasové hnojivo můžou používat nejen ženy, ale i muži. Takže jsem zvědavá.

Pomůže mi vlasové hnojivo?

Doufám v to! Velmi v to doufám, protože dost lidi o vlasovém hnojivu mluví a jejich názory se dost rozchází. Někomu s problémy pomohlo a někomu zase ne. Není to sice žádný předražený trendy produkt v pozlacené krabičce ale je levný a má legrační název.

Vlasové hnojivo šampon recenze

Vlasové hnojivo šampon recenze

Musím říct, že hned ze začátku jsem byla trošku zklamaná. Šampon je extrémně řídký, takže se mi velmi špatně nanášel. Musela jsem si toho dát na hlavu docela velké množství, aby to udělalo nějakou pěnu. S jeho vůni jsem měla taky problém (upřímně celkem smrdí), než jsem si na to časem zvykla.

Už jsem potom všem, co jsem napsala výše, začala mít na šampon špatný názor, ale pak nastal velký obrat. Po vyfoukání jsem byla velice překvapená. Moje vlasy byly úplně rovné (což se mi stávalo u málokterého šamponu), krásně lesklé a vůbec mi neelektrizovaly.

Po delší době používání nastal ale další zvrat. Vždy na druhý den po umytí vlasů se mi začaly tvořit lupy. Dala jsem mu ještě pár šancí i potom, ale nakonec jsem musela s používáním šamponu přestat. Šampon nedoporučuji.

Složení šamponu: kofein, extrakt kopřivy dvoudomé, extrakt zeleného čaje, extrakt silymarinu.

Vlasové hnojivo šampon recenze

Vlasové hnojivo šampon 150 ml

PRO:

 • Lesklé, krásné vlasy
 • Necuchají se
 • Po delším užívání zdravé vlasy na pohled
 • Nízká cena 197 Kč

PROTI:

 • Smrdí
 • Špatně pění
 • Po delším užívání se mi objevily lupy

Vlasové hnojivo sérum recenze

Za mě výborný přípravek, který nesmí chybět v žádné dámské vlasové kosmetice. Už hned po prvním použití jsem byla velice spokojena. Díky hlavní složce mentol příjemně chladí a osvěžuje pokožku hlavy (v létě je to vážně bezva). Připadala jsem si v tu chvíli taková fresh.

Sérum používám po každém umytí vlasů. Do ručníkem vysušených vlasů nakapu na pokožku hlavy pár kapek a vmasíruji, ale neoplachuji. Výsledek jsem neuviděla hned po prvním použití, ale po pár týdnech jsem byla překvapená. Vlasy byly krásně lesklé a nevypadávaly tak moc. Sérum 100% doporučuji.

Složení séra: kofein, extrakt kopřivy dvoudomé, extrakt zeleného čaje, extrakt silymarinu, mentol.

Vlasové hnojivo sérum recenze

Vlasové hnojivo sérum 50 ml

PRO:

 • Lesklé vlasy
 • Příjemně chladivý efekt
 • Po delším užívání vlasy vypadaly lépe
 • Po delším užívání v kombinaci s šamponem a tabletami jsem měla pocit, že mi vlasy méně padaly
 • Nízká cena 188 Kč

PROTI:

 • Nic

Vlasové hnojivo tablety recenze

I když jsou tablety malé, tak se špatně polykají a je potřeba ji zapít opravdu celou sklenicí vody. Viditelný výsledek v pravidelném užívání jsem začala pozorovat po dvou týdnech. Pro lepší, rychlejší a výraznější účinek je dobré používat tabletky delší dobu, třeba i několik měsíců. Tablety beru 1x denně ráno a večer (balení 60 tablet mi vydrželo na měsíc). Moje vlasy jsou zdravější, netřepí se tolik a jsou větší na objemu. Nelze ale objektivně posoudit, protože jsem používala všechny 3 produkty značky Vlasové hnojivo.

Složení tablet: L-Methionin, Methylsulfonylmethan, Cystin, Křemík, Zinek, Kyselina pantothenová (vitamin B5), Biotin (vitamin B7).

Vlasové hnojivo tablety recenze

Vlasové hnojivo tablety 60 ks

PRO:

 • Zdravější vlasy
 • Vlasy se netřepí
 • Po delším užívání vlasy vypadaly lépe

PROTI:

 • Špatně se polykají - nejsou potažené

Závěrem

S vlasovým hnojivem jsem velmi spokojená až na šampon. Jak mě šampon velice zklamal, tak mě naopak sérum a tabletky velice potěšily. Vlasové sérum a tabletky od Vlasového hnojiva jsou od teď součástí mé vlasové kosmetiky. A vy jste s spokojeni s Vlasovým hnojivem? A jejich šamponem? Napište mi do diskuze, prosím, ať si udělám širší obrázek.

Šárka z Přerova 8.5.2022

DOPORUČUJEME
Karta výhod Dr. Max

Klientská Karta výhod Dr. Max - jak ji získat a věrnostní program

BENU léková karta, bonusy

BENU léková karta – bonusy, kupóny a jak ji získat

Jak přestat kouřit

13 tipů, jak přestat kouřit

Jak se zbavit bolesti zad a jak bolesti účinně předcházet

Jak se zbavit bolesti zad a jak bolesti účinně předcházet

Co pomáhá na vypadávání vlasů?

Co pomáhá na vypadávání vlasů?