1222 položek
100% přírodní minerální opalovací tyčinka od ATTITUDE zajistí tu nejbezpečnější a nejpraktičtější péči při pobytu na slunci pro celou rodinu. Díky obsaženému olivovému oleji, kakaovému a bambuckému máslu hydratuje pokožku.Je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně
od 309 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max | Feedo
100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. S přírodní vůní Tropical. 
od 619 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max | Feedo
100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně. 
od 619 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max
Hlavní účinky:Anti-agingový, širokospektrální sunblock, který obsahuje 4 silné antioxidanty, které pomáhají posílit schopnost pokožky v boji proti agresorům z prostředí. Využívá speciální polymerační technologii k posílení úrovně ochrany pokožky. Bezolejový, bez-komedogenační, PABA a bez parfemace. Revoluční lehká formule se lehce roztírá; neuspává póry. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a žádné zbytky krému na pokožce. Zabraňuje nahromadění tepla na pokožce. Složení:Avobenzon (Parsol, 1789), absorbuje ultrafialové záření a UVA paprsky. Ovoce Acai, jedno z 10 nejlepších super potravin po celém světě, je skvělý antioxidant, který pomáhá bojovat proti známkám stárnutí. Adenosin, zrychluje DNA a proteinovou syntézu v kožních buňkách, redukuje vrásky a zvyšuje nápravu a rekonstrukci pokožky. Extrakt ze zeleného čaje neutralizuje volné radikály. Ostružinový extrakt, přírodní tyrosin inhibitor, který předchází změnám barvy kůže. Portulaca Extract, zklidňuje pokožku (an anti-inflammatory to help clam the skin) Vitamín E, antioxidant, který zklidňuje a napravuje pokožku. Způsob použití:Aplikujte rovnoměrně před vystavením se slunci
od 1 139 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie
<ul> <li>Pro normální a suchou pokožku</li> <li>Křehká fragilní kůže</li> <li>Voděodolný</li> </ul> <p><strong>Použití:</strong></p> <p>Aplikujte přípravek sluneční ochrany před vystavením se slunečnímu záření. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Stejné množství přípravku, jež pokrývá 1 prst, odpovídá dávkování i na obličej a krk.</p> <p>Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany. Pro zachování úrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.</p> <p><strong>Upozornění:</strong></p> <p>Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. K vnějšímu použití.</p>
od 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | DocSimon | Dr. Max
Velmi vysoká ochrana. Voděodolný, bez parfemace. 
od 489 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz | BENU | Pilulka | DocSimon | Dr. Max
<ul> <li>Výtažek oleje z ovsa Rhealba posiluje a chrání kožní bariéru.</li> <li>Obohaceno o kyselinu hyaluronovou, která napomáhá obnovovat pokožku.</li> <li>Kůže je intenzivně hydratovaná a zklidněná.</li> </ul> <p><strong>Použití:</strong></p> <ul> <li>Aplikujte na čistou pokožku. Jemně vmasírujte.</li> <li>* Oves Rhealba z ekologického zemědělství.</li> </ul> <p><strong>Upozornění:</strong></p> <ul> <li>Zabraňte styku s očima.</li> <li>Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou.</li> <li>K vnějšímu použití.</li> </ul>
od 455 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max
Výtažek oleje z ovsa Rhealba posiluje a chrání kožní bariéru.
od 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max
<ul> <li>Voděodolný</li> <li>Normální až suchá pokožka</li> <li>Křehká fragilní kůže</li> </ul> <p><strong>Použití</strong></p> <p>Aplikujte přípravek sluneční ochrany před vystavením se slunečnímu záření. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem,<br /> aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Stejné množství přípravku, jež pokrývá 1 prst, odpovídá dávkování i na obličej a krk.</p> <p>Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany. Pro zachování úrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.</p> <p><strong>Upozornění</strong></p> <p>Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. K vnějšímu použití.</p>
od 359 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Pilulka
A-DERMA Protect obsahuje unikátní a exkluzivní přírodní aktivní účinnou složku oves Rhealba, která pokožku zklidňuje a obnovuje. 
od 509 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Lékárna.cz | Pilulka | DocSimon | Notino
A-Derma Protect ochranné mléko SPF 50+ 250 ml
od 509 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Ochranný sprej pro křehkou dětskou kůži s vysokým faktorem SPF 50+.
od 489 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Pilulka | DocSimon | Dr. Max
<ul> <li>Voděodolný.</li> <li>Na křehkou fragilní kůži.</li> <li>S Výtažkem z ovsa Rhealba.</li> <li>Velmi vysoká ochrana.</li> </ul> <p>Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.</p>
od 549 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
A-DERMA Protect sprej SPF50+ 200ml + Reparační mléko 100ml
od 473 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Academie 365 UV Screen ochranný pleťový krém SPF 50 30 ml
od 1 170 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie 365 White UV Screen ochranný pleťový krém s vysokou UV ochranou 30 ml
od 1 248 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronz' Express hydratační tělové mléko na prodloužení délky opálení 200 ml
od 520 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronz' Express samoopalovací voda na obličej a tělo 100 ml
od 754 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronz' Express tónovací tónikum na obličej a tělo 100 ml
od 624 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronzécran obnovující hydratační krém po opalování 50 ml
od 801 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronzécran opalovací krém proti stárnutí pleti SPF 20 50 ml
od 910 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronzécran opalovací krém proti stárnutí pleti SPF 40 40 ml
od 1 102 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronzécran opalovací tělové mléko SPF 15 150 ml
od 1 105 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Bronzécran opalovací tělové mléko SPF 30 150 ml
od 1 196 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Sun Protection Spray For Sun Intolerant Skin ochranný sprej na tělo při sluneční intoleranci SPF 50+ 150 ml
od 1 404 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Academie Sun Protection Sun Stick Sensitive Areas ochranná tyčinka na citlivá místa SPF 50+ 10 ml
od 624 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Zdravotnický prostředek sloužící jako velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Zabraňuje vzniku různých forem rakoviny kůže u rizikových pacientů (imunosuprimovaných) a slouží jako prevence světelných dermatóz.
od 425 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Pilulka | DocSimon | Dr. Max
Alcina For All Skin Types samoopalovací krém na obličej 50 ml
od 281 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Obohacený o aloe vera a olej z jojoby, který má hydratační a zklidňující účinky. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí. Hypoalergenní a vegan.
od 399 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Notino
Obohacený o aloe vera a olej z jojoby, který má hydratační a zklidňující účinky. Vysoká ochrana. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí. Hypoalergenní a vegan.
od 519 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lehká formula s nelepivou texturou, obohacená o aloe vera, olej z jojoby a tamanu, který poskytuje hydrataci pokožky. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí.
od 349 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Notino
Bio certifikovaný opalovací tělový krém SPF 30, chrání před škodlivými účinky UVA a UVB záření. Bezpečný a účinný, poskytuje spolehlivou ochranu proti slunečnímu záření a zároveň vyživuje a hydratuje pokožku.
od 389 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vysoce voděodolný olej na opalování, lze aplikovat i na vlhkou pokožku, ihned se vstřebává, vhodný i na písečnou pláž.
od 189 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Pilulka | Dr. Max
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS  s termální vodou z La Roche-Posay SPF 50+ pro děti.
od 573 Kč
Nejlevněji
Notino
BENU | Pilulka | DocSimon | Dr. Max | Notino
Popis Astrid dětský krém na opalování OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Krém je určen na tělo i obličej, je vysoce voděodolný a má vyvážený poměr ochranných filtrů. Obsahuje D-panthenol a multivitaminový komplex (beta-karoten a vitaminy A, E, F).
od 110 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Dětský transparentní sprej na opalování poskytuje pokožce širokospektrální ochranu před škodlivými vlivy UV záření. Jeho účinnost je 100 % i při aplikaci na mokrou pokožku.PopisVlastnosti: s OF 50 - poskytuje vysokou ochranu, určený pro citlivou dětskou pokožku, snadno se roztírá, chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA/UVB záření, vysoce voděodolný, dermatologicky testováno. Jak používatAplikujte dostatečné množství přípravku rovnoměrně na pokožku těla před opalováním. Aplikaci opakujte zejména při pocení, po koupání a po osušení.Náš tipV naší nabídce naleznete i další výrobky řady Sun.
od 239 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Chraňte svou pokožku před slunečním zářením a zároveň podpořte a urychlete její krásně opálený vzhled. 
od 102 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
1
3