LEANO.cz
406 položek
Hetaida Teploměr bezkontaktní infračervený Bezkontaktní infračervený teploměr model HTD8813 Vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších (např. teplota pokrmů, kojenecké láhve, vody do koupání, teplota okolí). Infračervená technologie zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během 1 vteřiny. Přístroj uchová až 50 naměřených hodnot. Praktický tvar teploměru umožňuje pohodlné měření.
od 1 490 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka
AeroChambre Plus s maskou pro dospělé je antistatická inhalační pomůcka s indikátorem dechu pro inhalační podávání léků. Léky se tak účinně dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek. Při správném nádechu se indikátor Flow-Vu pohne ze své základní polohy směrem k pacientovi, což zaručuje správné provádění inhalace.
od 600 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku pro inhalaci.
od 525 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
AGU N8 Membránový inhalátor AGU je speciálně navržen pro léčbu katarálního onemocnění dýchacího traktu u dětí. Částice aerosolu (MMAD) o velikosti 4–5 μm léčivu umožňují působit přímo v místě onemocnění, které se nachází v průdušnici a průduškách. Rychlost rozprašování (přes 0,35 ml/min) pomáhá postupovat rychleji než u jiných inhalátorů. Děti budou inhalovat rády a zařízení si mohou držet samy. Tento lehký, tichý a kompaktní inhalátor bude vaším šikovným pomocníkem v oblasti zdraví doma a na cestách. Přístroj lze napájet pomocí baterií (součást balení) nebo mikro USB kabelu (není součástí balení).
od 1 909 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | DocSimon
Migrena nosní inhalátor terapeutic quality 1ml Migrény či bolesti hlavy trápí mnoho lidí. Příčiny jsou často neznámé, případně souvisí s dennodenním shonem a stresem. Směs esenciálních olejů Migréna je ideální první pomocí, případně je vhodné i pro preventivní použití. Aplikace: 3-5x denně.
od 122 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Analyzér s velký 38mm displejem; hmotnost, tuk, voda v těle, svalovina, BMI, 5 úrovní aktivit, 10 pamětí, 150kg.
od 689 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Analyzér, černý elegantní, skleněný, elektrody z nerez oceli, měří: hmotnost, tělesný tuk, vodu v těle, svalovinu, kostimoderní dotykové ovládání, 150 kg / 100 g
od 1 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bezdotykový teploměr používá k měření tělesné teploty nebo vybraného povrchu nejmodernější infračervenou technologii. Nasměrováním teploměru na čelo můžete rychle a přesně změřit teplotu, čímž je jeho používání jednodušší a pohodlnější než tradiční perorálně, ramenní, rektálně nebo ušní teploměry. Jediným tlačítkem získáte přesný údaj za méně než dvě sekundy. Stejně Vám teploměr změří teplotu předmětů, potravin, tekutin a jiné. Díky podsvícení dokážeme měřit teplotu i v noci bez probuzení děťátka. Vlastnosti: rychlé a bezpečné měření teploty do 2 sekund měření s přesností +/- 0,2°C rozsah měření tělesné teploty: 34°C do 43°C rozsah měření povrchové teploty: 0°C do 100°C podsvícený LCD displej intuitivní a snadné ovládání paměť posledních 50 měření vysokoteplotní zvuková signalizace automatický vypínač vyžaduje dvě AAA baterie Rozměry produktu: 10 cm x 16 cm x 6 cm
od 1 499 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Měřič krevního tlaku na zápěstí.
od 559 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Digitální osobní váha s měřením tuku a vody 40808A Osobní digitální váha v moderním vzhledu s velkým displejem.
od 499 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEPER 40822P digitální osobní dotyková skleněná váha do 180kg Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.
od 499 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEPER 40822SIL digitální osobní dotyková skleněná váha do 180kg Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.
od 499 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Inhalátor, který využívá fyzikální princip tzv. "Venturiho efektu": Pomocí efektu venturiho trubice nasává více vzduchu a tím následně dosahuje rychlejší aplikace léčiva a zkrácení doby inhalace.
od 1 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Beper 40120 měřič krevního tlaku pažní Easy Check
od 895 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka
Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BC 28 značky Beurer je plně automatický a disponuje LCD displejem a pamětí pro 2 uživatele.
od 702 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>tlakoměr / pulsoměr na zápěstí</li> <li>plně automatický</li> <li>průměr za poslední tři měření</li> <li>přehledný display</li> <li>2 x 60 pamětí </li> <li>WHO klasifikace</li> <li>detekce arytmie: varování v případě možného poruchy srdečního rytmu</li> <li>pro zápěstí 13,5 - 19,5 cm</li> <li>čas a datum</li> <li>signalizace chyby</li> <li>kontrolka baterie</li> <li>baterie 2x AAA (součástí balení)</li> </ul>
od 829 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>tlakoměr / pulsoměr na zápěstí</li> <li>inflační technologie</li> <li>plně automatický</li> <li>průměr všech uložených naměřených hodnot</li> <li>přehledný display</li> <li>60 pamětí </li> <li>WHO klasifikace</li> <li>detekce arytmie: varování v případě možného poruchy srdečního rytmu</li> <li>pro zápěstí 12,5 - 21,5 cm</li> <li>čas a datum</li> <li>automatické vypínání</li> <li>signalizace chyby</li> <li>kontrolka baterie</li> <li>baterie 2x AAA (součástí balení)</li> </ul> <p><br /> <br /> <strong>Inflační technologie</strong></p> <ol> <li>Zařízení měří tlak již během nafukování manžety.</li> <li>Automaticky detekuje, jak dalece je potřeba manžetu nafouknout.</li> <li>Měření je vhodnější, protože tlak manžety na paži je automaticky individuálně upraven.</li> <li>Čas měření je kratší.</li> </ol> <p><br /> <strong>Deflační technologie</strong><br /> Zařízení měří tlak během vyfukování manžety. Za tím účelem je do přístroje zabudována jednoduchá technologie.</p>
od 1 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BC 54 / 5 letá záruka Plně automatický tlakoměr / pulsoměr na zápěstí s lehce čitelným displejem, detekcí arytmie a pamětí. Krevní tlak si můžete kontrolovat v pohodlí domova. Bezdrátové připojení s vaším smartphonem pomocí Bluetooth. Na baterie (2x AAA, součástí balení), včetně pouzdra.
od 1 399 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí, 2x60 pamětí, na zápěstí 14 - 19,5 cm, bezdrátové připojení s vaším smartphonem pomocí Bluetooth
od 1 569 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 400 WHITE / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V bílém provedení.
od 999 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 400 BLACK / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 410 WHITE / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 399 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 410 BLACK / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 399 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 720 / 5 letá záruka Sledujte údaje o měření těla, doma i na cestách s elegantní diagnostickou váhou s Bluetooth přenosem a bezplatnou aplikací Beurer HealthManager a Beurer BodyShape (lze použít i bez aplikace). Měří tělesnou hmotnost, svalovinu, vodu v těle, hmotnost kostí, AMR / BMR a BMI. Až pro 8 uživatelů, max. nosnost do 180 kg.
od 1 237 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Diagnostická váha s bluetooth přenosem, velký LCD displej, modré podsvícení, označení 3 začátečních písmen uživatele. 8 uživatelů, 5 úrovní aktivity. Ttuk, voda, svalovina, kosti, BMI, BMR, AMR,kalorie. 180kg/100g/0,1%. Provedení: černá.
od 1 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Diagnostická váha s bluetooth přenosem, velký LCD displej, modré podsvícení, označení 3 začátečních písmen uživatele. 8 uživatelů, 5 úrovní aktivity. Ttuk, voda, svalovina, kosti, BMI, BMR, AMR,kalorie. 180kg/100g/0,1%. Provedení: bílá.
od 1 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tlakoměr / pulsoměr na paži s adaptérem do sítě.
od 1 151 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tlakoměr / pulsoměr na paži se síťovým adaptérem.
od 1 519 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>digitální teploměr klasický</li> <li>přesnost +/- 0,1°C</li> <li>oděodolný konec - možno dezinfikovat </li> <li>zvukový signál</li> <li>1 paměť</li> </ul>
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bezkontaktní teploměr. Měření teploty těla a předmětů do 2 sec.Zejména je vhodný pro měření teploty malých dětí. Velký podsvícený displej, 32 pamětí, °C/F, možnost signálu. 2xAAA.
od 2 439 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Osobní váha, bíle podsvícený LCD displej, snadno čitelný, velikost číslic 40 mm, automatické vypínání, maximální zatížení 150kg, rozlišení hmotnosti 100 g, materiál bezpečnostní sklo
od 509 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Osobní váha
od 819 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 400 WHITE / 5 letá záruka Nosnost do 200 kg s přesností 100 g. Velká vážící plocha z bezpečnostního skla s rozměrem 31 x 31 cm. Disponuje XXL displejem s dobrou čitelností. Zapíná se rychlým startem. Po delší nečinnosti se váha automaticky vypíná. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Napájení 3 x 1,5 V AAA.
od 799 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 400 BLACK / 5 letá záruka Nosnost do 200 kg s přesností 100 g. Velká vážící plocha z bezpečnostního skla s rozměrem 31 x 31 cm. Disponuje XXL displejem s dobrou čitelností. Zapíná se rychlým startem. Po delší nečinnosti se váha automaticky vypíná. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Napájení 3 x 1,5 V AAA.
od 799 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 405 / 5 letá záruka Osobní váha v elegantním provedením s extra velkou nerezovou plochou (30 x 35) vyrobenou z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm. Max. nosnost do 200 kg. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Má extra velký, podsvícený displej s velikostí písma téměř 5 cm. Napájení 3 x 1,5 V AAA. S 5 letou zárukou.
od 1 309 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 410 WHITE / 5 letá záruka Osobní váha v elegantním provedením s extra velkou plochou (30 x 35) vyrobenou z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm. Max. nosnost do 200 kg. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Má extra velký, podsvícený display s velikostí písma téměř 5 cm. Napájení 3 x 1,5 V AAA. S 5 letou zárukou.
od 1 029 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 410 BLACK / 5 letá záruka Osobní váha v elegantním provedením s extra velkou plochou (30 x 35) vyrobenou z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm. Max. nosnost do 200 kg. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Má extra velký, podsvícený display s velikostí písma téměř 5 cm. Napájení 3 x 1,5 V AAA. S 5 letou zárukou.
od 978 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích (při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí ...), atomizace tekutých léků přes technologií - vzduchový kompresor (tlak 0,66 až 1,1 barů), inhalace vysokou kapacitou (> 0,18 ml / min), krátký čas inhalace, lze desinfikovat.
od 1 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích (při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí ...), atomizace tekutých léků přes technologií - vzduchový kompresor (tlak 0,8 až 1,15 barů), inhalace vysokou kapacitou (> 0,21 ml / min), krátký čas inhalace, lze desinfikovat.
od 1 479 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Infračervená lampa vhodná pro použití zejména při nachlazení, svalových bolestech. Lampa má 1 teplotu, 5 úhlůnáklonu a protiskluzné nožičky. Materiál: lisované sklo. 
od 1 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER KS 19 BERRY Kuchyňská váha,číslice 2cm, dotykové ovládání, 5kg / 1g, tara, automatické vypínání. Provedení: lesní plody.
od 415 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Nerezová, digitální kuchyňská váha, která je perfektním doplňkem každé kuchyně. 
od 1 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Náhradní filtr pro LR200
od 999 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Náhradní filtr pro LR300, indikátor výměny filtru, provozní doba filtru cca 4300 hodin
od 1 499 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Náhradní filtr pro LR330, s indikátorem výměny filtru
od 589 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Váha na zavazadla, vždy připravena k použití – nevyžaduje žádné baterie. Ideální pro leteckou dopravu: žádná nadměrná zavazadla.
od 649 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Náhradní elektrody k EM40/41 a EM80, 8ks malých (45x45mm)  661.002.
od 629 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
1
3