LEANO.cz
433 položek
OMRON Flex-Temp SMART je digitální  teploměr s ohebným koncem pro příjemné měření a 10 sec. technologií. Rychlost měření cca. 10 sekund. Jakmile teplotu změří vydá zvukový signál.  .   
od 209 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Hetaida Teploměr bezkontaktní infračervený Bezkontaktní infračervený teploměr model HTD8813 Vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších (např. teplota pokrmů, kojenecké láhve, vody do koupání, teplota okolí). Infračervená technologie zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během 1 vteřiny. Přístroj uchová až 50 naměřených hodnot. Praktický tvar teploměru umožňuje pohodlné měření.
od 699 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Digitální teploměr. Praktické a pohodlné 60- sekundové měření. Kompaktní a jednoduché používání. Paměť posledního měření.
od 85 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Digitální teploměr Thermoval Standard II je plně automatický, s pamětí pro uchování poslední naměření teploty a s přesností měření +/- 0,1°C. Extra velký displej, voděodolný a odolný proti pádu.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Digitální teploměr na rychlé, jednoduché a praktické měření s pružnou antialergickou měřící špičkou pro bezpečné používání. Vhodný pro měření tělesné teploty, teploty koupele a teploty okolí – 3v1 technologie.
od 189 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Feedo
Čelní bezdotykový teploměr změří teplotu do 1 sekundy. Rozšířenou funkcí jej můžete použít také k měření teploty v místnosti nebo měření teploty objektů.
od 699 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Abfarmis Bezkontaktní infračervený teploměr - A02 Bezkontaktní infračervený teploměr, který byl pečlivě vyvinut pro přesné, bezpečné a rychlé měření teploty z čela.
od 805 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Able Spacer 2 inhalační nástavec s ventilem
od 295 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna Matěj
Able Spacer 2+Large Mask nástavec+velká maska
od 495 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna Matěj
Able Spacer 2+Medium Mask nást+stř.maska s píšť.
od 495 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna Matěj
Able Spacer 2+Small Mask nást.+malá maska s píšť.
od 495 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna Matěj
Dárkové balení přípravků proti chrápání, které Vám i Vašim blízkým vrátí nerušený spánek. Obsahuje Adenol kapky a Adenol sprej do hrdla + aromalampu.
od 385 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
AeroChambre Plus s maskou pro dospělé je antistatická inhalační pomůcka s indikátorem dechu pro inhalační podávání léků. Léky se tak účinně dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek. Při správném nádechu se indikátor Flow-Vu pohne ze své základní polohy směrem k pacientovi, což zaručuje správné provádění inhalace.
od 705 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti ve věku 1 - 5 let.
od 629 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek.
od 705 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku.
od 675 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku pro inhalaci.
od 549 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežádoucích účinků.
od 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
AGU N8 Membránový inhalátor AGU je speciálně navržen pro léčbu katarálního onemocnění dýchacího traktu u dětí. Částice aerosolu (MMAD) o velikosti 4–5 μm léčivu umožňují působit přímo v místě onemocnění, které se nachází v průdušnici a průduškách. Rychlost rozprašování (přes 0,35 ml/min) pomáhá postupovat rychleji než u jiných inhalátorů. Děti budou inhalovat rády a zařízení si mohou držet samy. Tento lehký, tichý a kompaktní inhalátor bude vaším šikovným pomocníkem v oblasti zdraví doma a na cestách. Přístroj lze napájet pomocí baterií (součást balení) nebo mikro USB kabelu (není součástí balení).
od 1 890 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Migrena nosní inhalátor terapeutic quality 1ml Migrény či bolesti hlavy trápí mnoho lidí. Příčiny jsou často neznámé, případně souvisí s dennodenním shonem a stresem. Směs esenciálních olejů Migréna je ideální první pomocí, případně je vhodné i pro preventivní použití. Aplikace: 3-5x denně.
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Analyzér s velký 38mm displejem; hmotnost, tuk, voda v těle, svalovina, BMI, 5 úrovní aktivit, 10 pamětí, 150kg.
od 699 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Analyzér, černý elegantní, skleněný, elektrody z nerez oceli, měří: hmotnost, tělesný tuk, vodu v těle, svalovinu, kostimoderní dotykové ovládání, 150 kg / 100 g
od 1 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bezdotykový teploměr používá k měření tělesné teploty nebo vybraného povrchu nejmodernější infračervenou technologii. Nasměrováním teploměru na čelo můžete rychle a přesně změřit teplotu, čímž je jeho používání jednodušší a pohodlnější než tradiční perorálně, ramenní, rektálně nebo ušní teploměry. Jediným tlačítkem získáte přesný údaj za méně než dvě sekundy. Stejně Vám teploměr změří teplotu předmětů, potravin, tekutin a jiné. Díky podsvícení dokážeme měřit teplotu i v noci bez probuzení děťátka. Vlastnosti: rychlé a bezpečné měření teploty do 2 sekund měření s přesností +/- 0,2°C rozsah měření tělesné teploty: 34°C do 43°C rozsah měření povrchové teploty: 0°C do 100°C podsvícený LCD displej intuitivní a snadné ovládání paměť posledních 50 měření vysokoteplotní zvuková signalizace automatický vypínač vyžaduje dvě AAA baterie Rozměry produktu: 10 cm x 16 cm x 6 cm
od 1 379 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Pro zjištění plodných dnů ženy je důležité vědět, jaká je správná bazální teplota (ve dnech ovulace se zvyšuje). Vysoce kvalitní teploměr s pružnou špičkou, přesnost měření na 2 desetinná místa. Ohebný hrot. Vodotěsný.
od 145 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Měřič krevního tlaku na zápěstí.
od 589 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Digitální osobní váha s měřením tuku a vody 40808A Osobní digitální váha v moderním vzhledu s velkým displejem.
od 499 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Inhalátor, který využívá fyzikální princip tzv. "Venturiho efektu": Pomocí efektu venturiho trubice nasává více vzduchu a tím následně dosahuje rychlejší aplikace léčiva a zkrácení doby inhalace.
od 1 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Beper 40120 měřič krevního tlaku pažní Easy Check
od 806 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BC 28 značky Beurer je plně automatický a disponuje LCD displejem a pamětí pro 2 uživatele.
od 679 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>tlakoměr / pulsoměr na zápěstí</li> <li>plně automatický</li> <li>průměr za poslední tři měření</li> <li>přehledný display</li> <li>2 x 60 pamětí </li> <li>WHO klasifikace</li> <li>detekce arytmie: varování v případě možného poruchy srdečního rytmu</li> <li>pro zápěstí 13,5 - 19,5 cm</li> <li>čas a datum</li> <li>signalizace chyby</li> <li>kontrolka baterie</li> <li>baterie 2x AAA (součástí balení)</li> </ul>
od 879 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>tlakoměr / pulsoměr na zápěstí</li> <li>inflační technologie</li> <li>plně automatický</li> <li>průměr všech uložených naměřených hodnot</li> <li>přehledný display</li> <li>60 pamětí </li> <li>WHO klasifikace</li> <li>detekce arytmie: varování v případě možného poruchy srdečního rytmu</li> <li>pro zápěstí 12,5 - 21,5 cm</li> <li>čas a datum</li> <li>automatické vypínání</li> <li>signalizace chyby</li> <li>kontrolka baterie</li> <li>baterie 2x AAA (součástí balení)</li> </ul> <p><br /> <br /> <strong>Inflační technologie</strong></p> <ol> <li>Zařízení měří tlak již během nafukování manžety.</li> <li>Automaticky detekuje, jak dalece je potřeba manžetu nafouknout.</li> <li>Měření je vhodnější, protože tlak manžety na paži je automaticky individuálně upraven.</li> <li>Čas měření je kratší.</li> </ol> <p><br /> <strong>Deflační technologie</strong><br /> Zařízení měří tlak během vyfukování manžety. Za tím účelem je do přístroje zabudována jednoduchá technologie.</p>
od 1 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BC 54 / 5 letá záruka Plně automatický tlakoměr / pulsoměr na zápěstí s lehce čitelným displejem, detekcí arytmie a pamětí. Krevní tlak si můžete kontrolovat v pohodlí domova. Bezdrátové připojení s vaším smartphonem pomocí Bluetooth. Na baterie (2x AAA, součástí balení), včetně pouzdra.
od 1 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 400 BLACK / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 239 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 410 WHITE / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 509 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 410 BLACK / 5 letá záruka Osobní diagnostická váha řady Signature Line měří váhu, tuk, vodu, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Má extra velký podsvícený display. a maximální nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání až deseti uživatelů. Rozlišení 100 g. V černém provedení.
od 1 509 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER BF 720 / 5 letá záruka Sledujte údaje o měření těla, doma i na cestách s elegantní diagnostickou váhou s Bluetooth přenosem a bezplatnou aplikací Beurer HealthManager a Beurer BodyShape (lze použít i bez aplikace). Měří tělesnou hmotnost, svalovinu, vodu v těle, hmotnost kostí, AMR / BMR a BMI. Až pro 8 uživatelů, max. nosnost do 180 kg.
od 2 009 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Diagnostická váha s bluetooth přenosem, velký LCD displej, modré podsvícení, označení 3 začátečních písmen uživatele. 8 uživatelů, 5 úrovní aktivity. Ttuk, voda, svalovina, kosti, BMI, BMR, AMR,kalorie. 180kg/100g/0,1%. Provedení: černá.
od 1 649 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Diagnostická váha s bluetooth přenosem, velký LCD displej, modré podsvícení, označení 3 začátečních písmen uživatele. 8 uživatelů, 5 úrovní aktivity. Ttuk, voda, svalovina, kosti, BMI, BMR, AMR,kalorie. 180kg/100g/0,1%. Provedení: bílá.
od 1 639 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tlakoměr / pulsoměr na paži s adaptérem do sítě.
od 1 209 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tlakoměr/pulsoměr na paži, odhaluje srdeční arytmii, 2x60 pamětí, velké číslice, velká tlačítka, WHO indikátor, datum a čas, průměry, pro obvod paže 23-33cm.
od 1 029 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
<p><strong>Popis produktu:</strong></p> <ul> <li>digitální teploměr klasický</li> <li>přesnost +/- 0,1°C</li> <li>oděodolný konec - možno dezinfikovat </li> <li>zvukový signál</li> <li>1 paměť</li> </ul>
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bezkontaktní teploměr. Měření teploty těla a předmětů do 2 sec.Zejména je vhodný pro měření teploty malých dětí. Velký podsvícený displej, 32 pamětí, °C/F, možnost signálu. 2xAAA.
od 1 479 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Osobní váha, bíle podsvícený LCD displej, snadno čitelný, velikost číslic 40 mm, automatické vypínání, maximální zatížení 150kg, rozlišení hmotnosti 100 g, materiál bezpečnostní sklo
od 509 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Osobní váha, působivě bíle podsvícený displej, sklo, maximální zatížení 150kg, rozlišení hmotnosti 100 g, atraktivní design
od 699 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Osobní váha
od 809 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 400 WHITE / 5 letá záruka Nosnost do 200 kg s přesností 100 g. Velká vážící plocha z bezpečnostního skla s rozměrem 31 x 31 cm. Disponuje XXL displejem s dobrou čitelností. Zapíná se rychlým startem. Po delší nečinnosti se váha automaticky vypíná. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Napájení 3 x 1,5 V AAA.
od 799 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 400 BLACK / 5 letá záruka Nosnost do 200 kg s přesností 100 g. Velká vážící plocha z bezpečnostního skla s rozměrem 31 x 31 cm. Disponuje XXL displejem s dobrou čitelností. Zapíná se rychlým startem. Po delší nečinnosti se váha automaticky vypíná. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Napájení 3 x 1,5 V AAA.
od 799 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BEURER GS 405 / 5 letá záruka Osobní váha v elegantním provedením s extra velkou nerezovou plochou (30 x 35) vyrobenou z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm. Max. nosnost do 200 kg. Pro případ přetížení je vybavena indikátorem. Má extra velký, podsvícený displej s velikostí písma téměř 5 cm. Napájení 3 x 1,5 V AAA. S 5 letou zárukou.
od 1 409 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
1
3