LEANO.cz
Dr. Max

Lékárny ve městech

Dr. Max Praha Dr. Max Brno Dr. Max Ostrava Dr. Max Plzeň Dr. Max Liberec Dr. Max Olomouc
Lékárny Dr. Max

Lékárna Dr.Max e-shop

Internetová lékárna Dr. Max patří mezi nejoblíbenější online lékárny v Česku. Má přes 400 kamenných lékáren, které slouží zároveň i jako odběrná místa, kde si můžete svůj nákup vyzvednout zdarma.

V e-shopu Dr. Max naleznete volně prodejné léky, zdravotnické potřeby, doplňky stravy, kosmetiku nebo drogerii - podívejte se na výhody internetových lékáren. Dr.Max nabízí speciální slevovou kartu výhod, která platí v prodejnách i na eshopu.

Online lékárna Dr. Max má ty nejnižší ceny, je přehledná a dobře se na ni nakupuje. Navíc se můžete kdykoliv obrátit na lékárníky online a oni vám s ochotou pomohou a poradí. Také jistě ocení dopravu zdarma z internetové lékárny při nákupu už od 999 Kč.

Lékárna Dr. Max e-shop

Nakupujte levněji v internetové lékárně Dr. Max! Oproti kamenným lékárnám nemají internetové lékárny takovou režii na provoz, takže si mohou dovolit dát mnohem nižší ceny za léky a to je často až 20%! A takový sleva už stojí za zvážení, co říkáte? Navíc při nákupu nad 999 Kč máte dovoz zdarma, takže nemusíte ani nikam chodit a ušetříte jak čas, tak i peníze.

Dr. Max eshop

Přejít do e-shopu Dr. Max

Lékárna Dr. Max AKCE a SLEVY

Už tak levný e-shop Dr. Max nabízí ještě výhodnější nákupy léků, vitamínových doplňků a dalšího lékárenského zboží ve slevě. Denně zde desítky zlevněných výrobků a balené 2+1 zdarma. Podívejte se přímo na všechny akce a slevy e-shopu Dr. Max. Nabídka vždy platí do vyprodání zásob nebo do uvedeného data u produktu.

Akce a slevy v eshopu Dr. Max

Přejít na AKCE a SLEVY do e-eshopu Dr. Max

Lékárna Dr. Max LETÁK

Akční leták do lékáren Dr. Max vychází zhruba jednou za 11 dní. Najdete v něm zlevněné to nejpoužívanější zboží, které jistě pravidelně využíváte. Např. levné nosní kapky, horké nápoje proti příznakům nachlazení a chřipce, tabletky a dezinfekce proti bolení v krku, ibalgin, sirupy pro kašli a další.

Akce a slevy v eshopu Dr. Max

Přejít na akční leták Dr. Max

Lékárna Dr. Max VÝPRODEJ

Kromě slev a akcí najdete v internetovým obchodě Dr. Max i záložku výprodej. Je to hodně zlevněné zboží, u kterého se například doprodává posledních pár kusů, nebo patří do sezónních produktů či je těsně před datem expirace. Sleva na produkty v internetové lékárně je až 40%!

Karta výhod Dr. Max

Karta výhod je zákaznická karta lékáren Dr. Max, kterou si můžete vyřídit každý. Karta výhod vám přinese výhody jako je třeba sleva 50% z ceny doplatky za léky, speciální zvýhodněné ceny na vybraný sortiment online lékárny, slevové kupóny do lékáren Dr. Max a tím zcela nekončíme. O všech výhodách karty výhod se dočtete v článku „Klientská Karta výhod Dr. Max - jak ji získat“.

Doplatky na léky v lékárnách Dr. Max

Lékárny Dr. Max mají pro své zákazníky velmi výhodné bonusy. S kartou výhod získáte slevu až na polovinu z ceny doplatku za léky. Podívejte se na více o slevové kartě a získejte slevu až 50% na doplatky na léky v lékárnách Dr. Max. Díky této akci máte jistotu, že vždy zaplatíte ten nejnižší doplatek. Na dokladu o zaplacení si pak můžete zpětně poskytnutou slevu zkontrolovat.

Kde najdu lékárny Dr. Max

Lékárny doktora Maxe mají 419 poboček po celé ČR. Lékárny můžete najít nejenom ve velkých městech, ale i v menších městech jako je např. Přerov, Pardubice nebo Tachov. Podívejte se na přehled všech lékáren Dr. Max, jestli jsou právě i ve vašem městě!

Dr. Max Dr. Max Praha, Dr. Max Brno, Dr. Max Ostrava, Dr. Max Plzeň, Dr. Max Liberec, Dr. Max Olomouc, Lékárny Dr. Max
Oblíbené online lékárny
Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun