LEANO.cz
> Víte, jaký opalovací krém si vzít do solárka?  

Víte, jaký opalovací krém si vzít do solárka?

Solárková sezóna už je v plném proudu! Nechte si poradit, jakou použít solární kosmetiku pro krásné a dlouho trvající opálení. Budete překvapení ale i levné krémy do solária dokáží naprosté zázraky a neutratíte za ně balík.

 
  Víte, jaký opalovací krém si vzít do solárka?

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi podělit o moje dlouhé zkušenosti s opalováním. Jaké krémy použít a za jaké například neutrácet zbytečně hodně peněz. Opalování v soláriu nemusí být výhradně drahá záležitost, když víte, jak na to.

Opalovací krém – dobrá či špatná investice?

Opalovací krém do solárka patří rozhodně mezi ty dobré investice. Opalování s krémem má hned několik velkých plus.

Tyto všechny výhody a ještě jednu navíc má krém do solárka, a proto říkám, že je to skvělá investice! Díky rychlejšímu a delšímu opálení, totiž neutratíte tolik peněz v soláriu za opalování.

Používala jsem dlouho drahou solární kosmetiku California Tan a Devoted Creations (cca 1500 Kč za krém), ale postupně jsem přecházela na levnější variantu Oranjito nebo třeba Tannymaxx a kromě ušetřených peněz a luxusnějšímu obalu jsem nějaký větší rozdíl rozhodně nezaznamenala.

Krémy do solárka Tannymaxx

Přejít do e-shopu Notino.cz - krémy do solária na opalování


Pozor nepleťte si krém do solária a krém na opalování. Krém do solária nemá žádný ochranný UV faktor a slouží pro hezčí, rychlejší a déle trvající opálení. Před spálením vás však neochrání. Proto si volte délku opalování v soláriu opatrně. Není nic nezdravějšího, než se spálit.

Solární kosmetiku můžeme rozdělit na dva druhy:

1) Před opalováním

Krém před opalováním je alfou omegou a vážou se k němu všechny výše zmíněné výhody. Existují krémy pro neopálenou, opálenou a hodně opálenou pokožku a je dobré podle toho také vybírat.

Pak jsou také krémy do solárka s bronzerem. Ten urychluje opálení, ale pozor! Krém musíte celý dokonale rozetřít, jinak můžou vzniknout tmavší fleky na kůži od bronzeru. Ještě existují opalovací másla, ale s těmi zkušenost bohužel nemám.

2) Po opalování (After tan)

Krém (hydratační mléko) po opalování už není tak důležitý a používám ho jen občas. Je dobrý pro vyživení pokožky a taky pro déle trvající opálení.


Po opalovací krémy do solária

Přejít do e-shopu Notino.cz - krémy do solária po opalování


Moje doporučení solární kosmetiky

Jak už jsem zmínila na začátku, do solární kosmetiky už nevrážím tolik peněz. O letech opalování v solárku už používám levnější opalovací krémy jako je Tannymaxx a Oranjito a ušetřené peníze raději investuji do kvalitního make-upu, kde jde kvalita rozhodně poznat.

Můj osobní favorit Oranjito – Coconut

Tento krém se hodí pro už opálenou pokožku (je to level 3) a všechny milovníky kokosu. Je vhodný pro suchou a smíšenou pleť.

SLOŽENÍ:


Kokosový krém do solárka Oranjito

Přejít do e-shopu Notino.cz - krémy do solária na opalování


Nejraději stále zkouším pořád nové vůně. U Oranjita jsem vyzkoušela snad všechny (meloun, kokos, karamel, piňa colada, citrus, sladký meloun) a u všech jsem byla spokojená s výsledkem. U krémů používám level 3 (čím větší level, tím tmavší opálení). Pokud s opalováním začínáte, začnete na 1 a postupně pokračujte až k úrovni 3.

Cca půl hodiny po opalování už jsem na sobě viděla tmavší odstín a pokožka byla hezky hydratovaná. Navíc jsem krásně voněla. Co mě těší nejvíc je ta cena – 299 Kč jak na eshopu, tak i v některých soláriích.


Krémy do solárka Oranjito

Přejít do e-shopu Notino.cz - krémy do solária na opalování


Mezi krémy po opalování mám nejraději After Tan Aloe od firmy Oranjito. Stojí cca 199 Kč za 200 ml a co je hlavní, tak oproti těm ochuceným krémům skoro nelepí. Navíc ho koupíte téměř v každém eshopu s kosmetikou.

Shrňme si to

Autorka: Verča Novotná

Další články
Věrnostní program lékárny Pilulka

Pilulka klub – věrnostní program lékárny Pilulka

Karta výhod Dr. Max

Klientská Karta výhod Dr. Max - jak ji získat a věrnostní program

BENU léková karta, bonusy

BENU léková karta – bonusy, kupóny a jak ji získat

Výhody nakupování v internetových lékárnách

Výhody nakupování léků v internetových lékárnách

Karta Více výhod v lékárnách Magistra

Karta Více výhod v lékárnách Magistra

Teta klub - klubová karta a dětský program Brouček

Teta klub - klubová karta a dětský program Brouček

Vitamín D - jeho nedostatek a předávkování

Vitamín D - jeho nedostatek a předávkování

Výbava domácí lékárničky

Co nesmí chybět ve výbavě domácí lékárničky?

Karta Sephora - věrnostní program

Karta Sephora - věrnostní program

Slevová karta Douglas

Slevová karta Douglas - výhody a jak ji získat

Yves Rocher věrnostn karta

Yves Rocher - věrnostní slevová karta

DM věrnostní karta Active Beauty

DM věrnostní karta Active Beauty