LEANO.cz
Nalgesin S 275 mg tablety 40 ks

Nalgesin S 275 mg tablety 40 ks

Cena 159
  • Osobní odběr v 460 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

Srovnání cen Nalgesin S 275 mg tablety 40 ks

159 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
169 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
159.00 169.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 132 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Nalgesin S 275 mg tablety 40 ks

Nalgesin S působí proti bolesti, má protizánětlivý účinek a snižuje zvýšenou teplotu a horečku. Má rychlý nástup účinku, tablety se dobře rozpouštějí. Tablety Nalgesin S jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Přípravek Nalgesin S se používá: Při bolesti hlavy, zubů, zad Při bolesti po chirurgických výkonech a po úrazech (např. podvrtnutí kloubů, natažení svalů) Při bolesti svalů a kloubů při chřipce a nachlazení Při bolestivé menstruaci Jako prevence a léčba migrény Při horečnatých stavech při chřipce a zánětech horních cest dýchacích Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let (s hmotností větší než 50 kg) užívají 1 tabletu po 8-12 hodinách, maximálně 3 tablety denně. Na začátku léčby lze užít 2 tablety najednou nebo v odstupu jedné hodiny. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 10 dní. Složení: Léčivou látkou je sodná sůl naproxenu 275 mg v jedné potahované tabletě.