Moje lékárna Moje lékárna Brno Moje lékárna Havířov Moje lékárna Děčín Moje lékárna Chomutov Moje lékárna Přerov Moje lékárna Jablonec nad Nisou
Všechny lékárny Moje lékárna

Moje lékárna eshop

Moje lékárna je sdružení lékárníků vytvořené za cílem zkvalitnění nabídky produktů a poradenství. Sdružení funguje od roku 2008 a je do ni zapojeno už více jak 380 lékáren. Lékárny bývají označeny logem Moje lékárna.

Lékárny jsou více orientovány na zákazníka se speciálním zaměřením na geriatrické pacienty. Lékárnice jsou pravidelně vzdělávány za odborné garance České gerontologické a geriatrické společnosti. V lékárnách máte jistotu výhodných cen a širokého výběru.

Na stránkách Moje lékárna najdete poradnu, seznam lékáren zapojených do programu a pravidelné akční letákové slevy.

Moje lékárna eshop

Akční letáky Moje lékárna

Online si můžete zarezervovat léky za akční ceny v letáku a pak si je vyzvednout v lékárně. Moje lékárna nefunguje jako eshop, nabízí pouze skvělé ceny v rámci lékáren, které jsou zapojeny do programu a rezervaci léků za akční letákovou cenu na pobočce.

Pobočky Moje lékárna

Do sdružení jsou zapojeny desítky lékáren po celé České republice. Jednotlivé lékárny najdete na mapě.

Moje lékárna Moje lékárna Brno, Moje lékárna Havířov, Moje lékárna Děčín, Moje lékárna Chomutov, Moje lékárna Přerov, Moje lékárna Jablonec nad Nisou, Všechny lékárny Moje lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun