Alphega lékárna Alphega lékárna České Budějovice Alphega lékárna Jihlava Alphega lékárna Děčín Alphega lékárna Chomutov Alphega lékárna Jablonec nad Nisou Alphega lékárna Havlíčkův Brod
Všechny lékárny Alphega lékárna

Alphega lékárna eshop

Alphega je evropské sdružení lékáren s více jak 6.300 zapojenými lékárnami v Evropě. Sdružení se snaží zlepšit vzdělanost lékárníků, dostupnost léčiv a zajistit levnější ceny.

Na webových stránkách Alphega najdete spoustu odborných článků na témata zdraví do A do Z. Články se zaměřují na prevenci, příznaky a léčbu a jsou rozděleny do kategorií alergie, alternativní medicína, imunita, strava a hubnutí, stres a deprese, zdraví dětí, péče o tělo a další.

Alphega měření cévního věku

Na více než 270 lékárnách Alphega v ČR si můžete změřit cévní věk. Proškolený lékárník vás změří přístrojem podobným tlakoměru a vyhodnotí váš cévní věk. Celé měření trvá přibližně deset minut a je zcela bezbolestné a neinvazivní. Služba je zpoplatněna.

Alphega lékárna

Alphega pobočky

České republice je právě více jak 270 lékáren zapojených do sdružení Alphega. Lékárny jsou vždy označeny a očekávat můžete profesionální péči a odborné poradenství s ohledem na vaši dlouhodobou farmakoterapii.

Alphega lékárna Alphega lékárna České Budějovice, Alphega lékárna Jihlava, Alphega lékárna Děčín, Alphega lékárna Chomutov, Alphega lékárna Jablonec nad Nisou, Alphega lékárna Havlíčkův Brod, Všechny lékárny Alphega lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun