LEANO.cz
Mucosolvan pro dospělé 30mg/5ml sir.1x100ml

Mucosolvan pro dospělé 30mg/5ml sir.1x100ml

Cena 139
  • Osobní odběr v 460 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN pro dospělé, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu a stimuluje činnost řasinek zajišťující transport hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.   Celý popis

Srovnání cen Mucosolvan pro dospělé 30mg/5ml sir.1x100ml

139 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
139.00 139.00 1

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Lékárna Matěj | Ageo
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz

Popis Mucosolvan pro dospělé 30mg/5ml sir.1x100ml

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan pro dospělé se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Sirup Mucosolvan pro dospělé je určen především pro dospělé, mohou ho však užívat i dospívající a děti od 1 roku. Jak se přípravek Mucosolvan pro dospělé užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 2x denně 10 ml sirupu. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. Při podávání dětem lze použít přípravek Mucosolvan junior. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 5 ml sirupu.