DULCOLAX je místně působící projímadlo, které působí v tlustém střevě, zvyšuje střevní peristaltiku (vlnovitý pohyb stěn střeva, který vede k vyprazdňování) a změkčuje stolici. Celý popis
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Pilulka |
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
Lékárna.cz
Popis Dulcolax čípky 10mg sup.6
Dulcolax čípky je místně působící projímadlo. Působí v tlustém střevě, kde zvyšuje peristaltiku (vlnovitý pohyb stěn střeva) a změkčuje stolici. Přípravek Dulcolax čípky usnadňuje vyprázdnění při zácpě. Používá se krátkodobě u pacientů trpících zácpou. Dulcolax čípky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 10 let. Dávkování: Dospělí používají jeden čípek pro okamžitý účinek, maximálně 1x denně. Obvykle jsou čípky účinné asi za 10 až 30 minut. Čípek je třeba nejprve vyjmout z blistru a potom zavést do konečníku. Dospívající a děti nad 10 let používají jeden čípek pro okamžitý účinek, maximálně 1x denně. Pro děti ve věku 2 - 10 let je k dispozici přípravek DULCOLAX v jiné lékové formě a síle (enterosolventní tablety). Přípravek je určen ke krátkodobému podávání. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 7 dnů. Složení: Léčivou látkou je bisacodylum 10 mg v jednom čípku. Pomocnou látkou je čípkový základ W 45. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.