LEANO.cz
Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Cena 114
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 29 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem
Aspirin

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji než předchozí Aspirin 500 mg tablety. Celý popis

Srovnání cen Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

114 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
118 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
114.00 117.70 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Starší pacienti od 65 let užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 4 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg) užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné obalené tabletě.