LEANO.cz
Acylpyrin 15 šumivých tablet

Acylpyrin 15 šumivých tablet

Cena 76
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 29 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až středně silné bolesti. Celý popis

Srovnání cen Acylpyrin 15 šumivých tablet

76 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
85 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
76.00 85.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 35 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Acylpyrin 15 šumivých tablet

Přípravek ACYLPYRIN lze užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti mírné a střední intenzity různého původu (bolesti hlavy, kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění, bolesti zubů, bolesti v zádech a menstruační bolesti). Ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let dávkují každých 4 – 8 hodin 1 – 2 tablety. Maximální denní dávka je 8 tablet (nepřekračovat!). Bez porady s lékařem užívat maximálně 7 dnů. Šumivou tabletu rozpusťit ve sklenici vody a vypít, užívat po jídle. V těhotenství (III. trimestr) není užívání vhodné. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát glukonanu vápenatého, uhličitan vápenatý, dihydrát sodné soli sacharinu a citronové aroma (obsahule: přírodně identické látky, sacharózu, maltodextrin, modifikovaný škrob). LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.