3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT

3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT

Cena 269
  • Osobní odběr v 431 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Poskytuje sílu a oporu pro ztuhlé, oslabené nebo poraněné zápěstí. Také pomáhá chránit před dalším zraněním. Celý popis

Srovnání cen 3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT

269 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
295 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč
309 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
269.00 309.00 3

Podobné zboží

Bandáž pomůže po aplikaci natažením zmírnit bolest po zranění, pohmoždění (vykloubení, výronu) palce a připraví Vás lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným aktivitám. Unikátní design a provedení pomůže ochránit zasažené místo. Lékařsky ověřeno.
od 164 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
FUTURO™ Bandáž na palec je možné nosit na pravé nebo levé ruce pro pohodlnou ochranu a mírnou, ale pevnou oporu pro úlevu slabých nebo bolavých palců.  
od 599 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon
3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu posiluje hlezenní kloub a poskytuje mu oporu při jeho ztuhlosti a slabosti nebo při jeho poranění. Přispívá také k ochraně před dalším zraněním. Jednoduchá aplikace umožňuje okamžitou úlevu pro zraněný či namáhaný kotník. Bandáž je vhodná při Vymknutí. Podvrtnutí. Natažení šlach a svalů. Zánětu šlach. Artróze. 3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu Má nastavitelný popruh pro individuální nastavení tlaku a míry podpory. Je vyrobena z odolného a pohodlného neoprenového materiálu pro vyšší míru stlačení, uklidňující teplo a ideální míru podpory. Má poutko pro snadnou aplikaci. Pro pravou i levou končetinu. Složení: Neopren, polyester, nylon.
od 249 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Kotníkový návlek zajistí komfortní a pevnou podporu pro strnulé, ochablé, zraněné či bolavé vazy.
od 139 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Lékárna.cz

Popis 3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT

3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT posiluje a poskytuje oporu ztuhlému, oslabenému nebo zraněnému zápěstí. Zároveň pomáhá při prevenci dalších zranění. 3M FUTURO Nastavitelná zápěstní bandáž SPORT Má nastavitelný tlakový pásek, který dovoluje snadnou regulaci utažení i opory zápěstí. Má otvor na palec pro snadné nasazení a sejmutí. Poskytuje úlevu pro oslabené nebo citlivé zápěstí. Trvanlivá směs neoprenových materiálů dodává silnou oporu, hřejivé teplo a pohodlí. Díky obvazové formě lze snadno nasadit a sejmout. K použití na levé i pravé zápěstí. Použití: Aplikujte bandáž na postižené zápěstí. Nastavitelný rozměr 11,4-24,1 cm. Složení: Neopren, polyester, nylon.