3M FUTURO Bandáž na palec S-M černá barva

3M FUTURO Bandáž na palec S-M černá barva

Cena 599
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 59 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

FUTURO™ Bandáž na palec je možné nosit na pravé nebo levé ruce pro pohodlnou ochranu a mírnou, ale pevnou oporu pro úlevu slabých nebo bolavých palců.   Celý popis

Srovnání cen 3M FUTURO Bandáž na palec S-M černá barva

599 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč
629 Kč
doprava zdarma od 1000 Kč
59 Kč
639 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
682 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
719 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
599.00 719.00 5

Podobné zboží

Bandáž pomůže po aplikaci natažením zmírnit bolest po zranění, pohmoždění (vykloubení, výronu) palce a připraví Vás lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným aktivitám. Unikátní design a provedení pomůže ochránit zasažené místo. Lékařsky ověřeno.
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu posiluje hlezenní kloub a poskytuje mu oporu při jeho ztuhlosti a slabosti nebo při jeho poranění. Přispívá také k ochraně před dalším zraněním. Jednoduchá aplikace umožňuje okamžitou úlevu pro zraněný či namáhaný kotník. Bandáž je vhodná při Vymknutí. Podvrtnutí. Natažení šlach a svalů. Zánětu šlach. Artróze. 3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu Má nastavitelný popruh pro individuální nastavení tlaku a míry podpory. Je vyrobena z odolného a pohodlného neoprenového materiálu pro vyšší míru stlačení, uklidňující teplo a ideální míru podpory. Má poutko pro snadnou aplikaci. Pro pravou i levou končetinu. Složení: Neopren, polyester, nylon.
od 239 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Kotníkový návlek zajistí komfortní a pevnou podporu pro strnulé, ochablé, zraněné či bolavé vazy.
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Lékárna.cz
Kompresivní kolenní díl z polyamidového vlákna.
od 136 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka

Popis 3M FUTURO Bandáž na palec S-M černá barva

Žít aktivní život dnes znamená mít aktivní palce – používání mobilních zařízení je dnes totiž nutností. Pokud to ale s používáním mobilních zařízení přeženete, mohou se u vašich palců projevit symptomy nadměrné námahy. FUTURO™ Deluxe Stabilizátor palce pomáhá stabilizovat spodní kloub palce a poskytne mu pohodlnou oporu. Bandáž na palec můžete nosit celý den nebo třeba jen, když potřebujete nejvíce, a ten rozdíl bude znát.