LEANO.cz
TePe Angle 0,4 mm mezizubní kartáčky 6 ks

TePe Angle 0,4 mm mezizubní kartáčky 6 ks

Cena 99
  • Doručení domů/poštovné 75 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Mezizubní kartáček Tepe Angle byl vyvinutý pro dokonalý přístup do mezizubních prostorů.

Srovnání cen TePe Angle 0,4 mm mezizubní kartáčky 6 ks

99 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
75 Kč
119 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
99.00 119.00 2

Podobné zboží

TePe MK Original mají speciálně navržená vlákna zajišťující efektivní čištění a dlouhou životnost. Každý kartáček má drátek o průměru 0,7 mm potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní. Mezizubní kartáček je důležitou součástí ústní hygieny, protože zubní kartáček dobře nevyčistí špatně dostupné nečistoty mezi zuby. Speciálně vybraná vlákna a jedinečné držátko vám zajistí efektivní čištění a dlouhou trvanlivost kartáčku. Tyto kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí! Výsledek: Dokonalé čištění mezizubních prostor Ochrana dásní Dlouhá trvanlivost Použití: Kartáček vložte opatrně mezi zuby a pohybujte jím vpřed a vzad. Po použití důkladně opláchněte. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Průměr drátku ...
od 109 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
TePe 0,6mm modrý - ergonomické držátko usnadňuje orientaci v ústech. Vynikající kartáčky TePe 0,6mm používají velmi odolný drátek potažený umělou hmotou.  
od 119 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka
Střední velikost oblíbených mezizubních kartáčků - párátek GUM Soft-Picks. Umělohmotný mezizubní a zároveň masážní kartáček s jemnými gumovými bodlinami, které dokonale odstraňují plak a zbytky jídla mezi zuby a jsou lehce fluoridované.
od 182 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Všechny druhy mezizubních kartáčků Curaprox jsou kompatibilní se všemi držáky CURAPROX na mezizubní kartáčky
od 129 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby