LEANO.cz
TETA drogerie a lékárna

Lékárny ve městech

TETA drogerie a lékárna Praha TETA drogerie a lékárna Brno TETA drogerie a lékárna Plzeň TETA drogerie a lékárna České Budějovice TETA drogerie a lékárna Jihlava TETA drogerie a lékárna Hodonín
Lékárny TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna - e-shop

Teta se svými 500 obchody je největší síť drogerií v Česku. Některé drogerie jsou navíc spojeny i s lékárnou Teta. Díky spojení drogerií a lékárny můžete ušetřit čas a využít pohodlí nákupu léků a drogerie na jednom místě.

Teta drogerie je místem, kde koupíte vše od hygienických potřeb, parfémů až po léky nebo si zde třeba můžete vyvolat i fotografie. K nákupu si můžete dopřát zdarma lahodou kávu díky Teta klubu a pravidelně vás zahrnou bohatými slevami, které můžete využít.

Eshop Teta

Eshop drogerie Teta měl být už několik měsíců spuštěný, ale místo toho ještě stále není zcela hotový. Jak se už několikrát vyjádřil šéf marketingu, nechtějí nic uspěchat. Spuštění eshopu tak všichni očekáváme každým měsícem. Dobrou zprávou je, že na eshopu a jeho použitelnosti si dají opravdu záležet.

Drogerie Teta

Teta lékárna

Některé drogerie Teta jsou spojeny i s lékárnou. V takovýchto prodejnách nakoupíte nejenom kosmetiku apod. ale i léky. V sortimentu lékárny jsou také vitamíny, doplňky stravy, přírodní léčiva, bylinky, dermokosmetika a základní zdravotnické potřeby.

Teta drogerie foto

Ve vybraných drogeriích Teta můžete využít okamžitého vyvolání fotografií. Digitální tisk fotografií je možný z emailu, flashky a dalších paměťových médiích. V prodejnách Teta můžete také využít zhotovení fotodárku s vlastní fotografií. Na výběr je vše od triček až po školní pomůcky, kancelářské potřeby nebo dekorace.

Teta drogerie foto

Teta Club

Drogerie Teta mají věrnostní program pro děti i dospělé. Se zákaznickou Teta klub kartou, která je zdarma, získáte například:

Více o Teta klubu se dočtete v článku - Jak získat s drogerií Teta až 5% z nákupu zpět a kávu zdarma.

Teta drogerie prodejny

Teta má více jak 500 zaběhlých drogerií. Drogerií spojených s lékárnou má poměrně méně cca 30. Na mapě níže uvidíte pouze Teta drogerie, kde je možný i nákup léků.

TETA drogerie a lékárna TETA drogerie a lékárna Praha, TETA drogerie a lékárna Brno, TETA drogerie a lékárna Plzeň, TETA drogerie a lékárna České Budějovice, TETA drogerie a lékárna Jihlava, TETA drogerie a lékárna Hodonín, Lékárny TETA drogerie a lékárna

Recenze, zkušenosti a hodnocení TETA drogerie a lékárna

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
Oblíbené online lékárny
Lékárna Chytrá lékárna

Chytrá lékárna

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Carun

Carun

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Na Zuby

Na Zuby