LEANO.cz
Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

Cena 39
Nejlevněji na
Lékárna Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 29 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.

Srovnání cen Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

39 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
45 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
39.00 45.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 127 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka | Ageo