Magistra Magistra Praha Magistra Ostrava Magistra Olomouc Magistra České Budějovice Magistra Havířov Magistra Frýdek-Místek
Všechny lékárny Magistra

Lékárna Magistra, eshop, online lékárna

Nízké ceny a odlišný přístup, to jsou lékárny Magistra! Lékárny Magistra je sdružení lékáren, které funguje už od roku 2010 a má už téměř 200 lékáren po celé ČR. V lékárnách Magistra dbají na zdraví svých klientů a doporučí vám pouze to, co by doporučili i sobě nebo svým dětem.

Magistra lékárny

Ve sdružení Magistra je momentálně téměř 200 lékáren po celé ČR. V lékárnách si zakládají na přístupu, že vám lékárnice doporučí pouze to, co by doporučili sami sobě nebo svým dětem. Tudíž se můžete spolehnout na prvotřídní a odbornou péči. Zapojit se můžete také do věrnostního programu a čerpat výhodné slevy a ušetřit na doplatcích za léky na předpis.

Proč si zvolit lékárnu Magistra?

Magistra lékárna e-shop

Magistra lékárny

Lékárna Magistra bohužel eshop zatím nemá, ale můžete si vybrat jinou internetovou lékárnu z nabídky. Vyzkoušejte například oblíbenou internetovou lékárnu Pilulka. Hlavní výhodou online lékárny je, že nabízí oproti kamenným lékárnám až o 20% nižší ceny na většinu zboží.

Věrnostní program - Karta více výhod a slevy

Karta více výhod je zákaznická karta lékáren Magistra, díky níž můžete čerpat výhodné akce a slevy. Díky věrnostnímu programu získáte nejenom výhodnější ceny ale ušetříte taky na doplatcích za léky na předpis a to je v mnoha případech značná úspora pro vaši peněženku. Více podrobností jak kartu Více výhod vyřídit a používat se dočtete v článku věrnostní program lékárny Magistra.

Magistra slevy s kartou více výhod

Kde najdu lékárny Magistra

Po celé ČR je více jak 200 lékáren Magistra. Lékárny najdete nejenom ve velkých, ale i v menších městech jako je třeba Přerov, Jeseník nebo Prostějov. Podívejte se na přehled lékáren Magistra a zjistíte, jestli máte pobočku i ve vašem městě.

Magistra Magistra Praha, Magistra Ostrava, Magistra Olomouc, Magistra České Budějovice, Magistra Havířov, Magistra Frýdek-Místek, Všechny lékárny Magistra
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun