LEANO.cz
> Všechny obchody > Lékárna Magistra eshop  

Lékárna Magistra, eshop, online lékárna

 
Magistra Magistra Praha Magistra Ostrava Magistra Olomouc Magistra Bohumín Magistra Bruntál Magistra Bílina
VŠECHNY PRODEJNY

Nízké ceny a odlišný přístup, to jsou lékárny Magistra! Lékárny Magistra je sdružení lékáren, které funguje už od roku 2010 a má už téměř 200 lékáren po celé ČR. V lékárnách Magistra dbají na zdraví svých klientů a doporučí vám pouze to, co by doporučili i sobě nebo svým dětem.

Prodejny Magistra E-shop

Magistra lékárny

Ve sdružení Magistra je momentálně téměř 200 lékáren po celé ČR. V lékárnách si zakládají na přístupu, že vám lékárnice doporučí pouze to, co by doporučili sami sobě nebo svým dětem. Tudíž se můžete spolehnout na prvotřídní a odbornou péči. Zapojit se můžete také do věrnostního programu a čerpat výhodné slevy a ušetřit na doplatcích za léky na předpis.

Proč si zvolit lékárnu Magistra?

Magistra lékárna e-shop

Magistra lékárny

Lékárna Magistra bohužel eshop zatím nemá, ale můžete si vybrat jinou internetovou lékárnu z nabídky. Vyzkoušejte například oblíbenou internetovou lékárnu Pilulka. Hlavní výhodou online lékárny je, že nabízí oproti kamenným lékárnám až o 20% nižší ceny na většinu zboží.

Věrnostní program - Karta více výhod a slevy

Karta více výhod je zákaznická karta lékáren Magistra, díky níž můžete čerpat výhodné akce a slevy. Díky věrnostnímu programu získáte nejenom výhodnější ceny ale ušetříte taky na doplatcích za léky na předpis a to je v mnoha případech značná úspora pro vaši peněženku. Více podrobností jak kartu Více výhod vyřídit a používat se dočtete v článku věrnostní program lékárny Magistra.

Magistra slevy s kartou více výhod
Magistra Magistra Praha, Magistra Ostrava, Magistra Olomouc, Magistra Bohumín, Magistra Bruntál, Magistra Bílina, VŠECHNY PRODEJNY
Oblíbené online lékárny
Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Carun

Carun