LEANO.cz
Pilulka

Lékárny ve městech

Pilulka Praha Pilulka Brno Pilulka Ostrava Pilulka Olomouc Pilulka Ústí nad Labem Pilulka Hradec Králové
Lékárny Pilulka

Lékárna Pilulka - e-shop

Pilulka je největší internetová lékárna v ĆR! Má nízké ceny, široký sortiment a skvělý věrnostní program se slevami už po prvním online nákupu. E-shop Pilulka si zakládá na odbornosti, a proto je tým tvořen jen zkušenými farmaceuty a lékárníky.

V Pilulka eshopu můžete nakoupit léky, vitamíny a minerály, potřeby pro sportovce, kosmetiku a drogerii, zdravotnický materiál a další lékárenské zboží. Pilulka.cz má také přes 30 lékáren a téměř dalších 30 partnerských lékáren, které slouží také jako odběrná místa.

Proč nakupovat zrovna v e-shopu Pilulka.cz?

Pilulka e-shop

Online lékárna Pilulka patří mezi nejoblíbenější a nejlevnější internetové lékárny. Pilulka má několik desítek poboček po celé ČR a více jak 1000 odběrných míst, kde si můžete svůj nákup zdarma vyzvednout. E-shop Pilulka taky nabízí pro své zákazníky věrnostní program Pilulka Klub, díky kterému můžete ještě ušetřit.

Na e-shopu nakoupíte jak léky, tak i veterinární přípravky, doplňky stravy, bylinné čaje a zdravé potraviny, léčebnou kosmetiku, potřeby pro sportovce nebo zdravotnický materiál.

E-shop Pilulka.cz

Přejít do e-shopu Pilulka.cz

Sleva, slevové kupóny a slevové kódy Pilulka

Internetový obchod Pilulka nabízí velké množství zboží ve výprodej a v akci 1 + 1 zdarma. Naleznete ne e-shopu v sekci výprodej. Jedná se o posledních pár kusů zboží nebo speciálně pro vás zlevněné atraktivní výrobky.

Pilulka.cz doprava

E-shop Pilulka má několik druhů dopravy, která je ale vždy od nákupu za 1499 Kč ZDARMA.

Pilulka auto – expresní rozvoz léků

Rozvoz nákupu z e-shopu Pilulka už za 60 minut? Využijte Pilulka auto a objednané zboží vám dovezou už od 60 minut po dokončení objednávky. Expresní rozvoz platí pouze pro Prahu a ve všední dny. Pilulka auto rozváží nákupy od 9:00 až do 20:00. Doprava je stejná jako u standardního poslání čili 79 Kč a při nákupu nad 1499 Kč je rozvoz ZDARMA.

Pilulka expresní rozvoz léků

Kde najdu lékárnu Pilulku a odběrná místa

Podívejte se na přehled všech lékáren Pilulka, jestli je i ve vašem městě. Zboží objednané v e-shopu Pilulka si můžete vyzvednout, jak v kamenné lékárně, tak i na dalších 1000 odběrných míst zásilkovny.

Pilulka Pilulka Praha, Pilulka Brno, Pilulka Ostrava, Pilulka Olomouc, Pilulka Ústí nad Labem, Pilulka Hradec Králové, Lékárny Pilulka
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun