LEANO.cz
Creatine Creapure 300 g

Creatine Creapure 300 g

Cena 376
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Creatine Creapure ® je německý kreatin monohydrát s ochrannou známkou zajištující 100 % nejčistší formu kreatinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při intenzivních po sobě jdoucích krátkých intervalech, jako jsou kulturistické série či kondiční posilování ve fitness centrech. Kreatin zároveň zvyšuje objem každé svalové buňky a je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro rychlé nabrání svalové hmoty! Tohoto účinku dosáhnete s touto nejčistší formou na trhu a zárukou německé kvality již při užívání 5 g denně!  

Srovnání cen Creatine Creapure 300 g

376 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
376.06 376.06 1

Podobné zboží

Nejčistší mikronizovaný kreatin pro zlepšení sportovních výkonů a růstu svalů. Vhodný pro sportovce usilující o nárůst výbušné síly, pro kulturisty, powerliftery a sprintery.
od 417 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Pure Creatine Monohydrate 1000g Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. Pozitivního účinku lze dosáhnout při příjmu minimálně 5 gramů kreatinu denně.
od 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Creatine Micronised 300g savage strawberry 100% mikronizovaný kreatin monohydrát ve formě instantního prášku. Proces tzv. mikronizace usnadňuje míchání, konzumaci i vstřebání. Je ideální volbou zejména u vysokointenzivních silových a funkčních tréninků.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Creatine Micronised 300g blazin berry 100% mikronizovaný kreatin monohydrát ve formě instantního prášku. Proces tzv. mikronizace usnadňuje míchání, konzumaci i vstřebání. Je ideální volbou zejména u vysokointenzivních silových a funkčních tréninků.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka