Claritine zmírňuje příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Také pomáhá tlumit příznaky chronické kopřivky (např. svědění, zarudnutí kůže). Celý popis
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz |
Lékárna Matěj
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz |
Lékárna Matěj
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 699 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 699 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz
Popis Claritine 60 tablet
Claritine 10 mg tablety tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. senná rýma), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Dále pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů). Tablety Claritine jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Claritine 10 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivou látkou je loratadinum 10 mg v jedné tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, magnézium-stearát. Upozornění: Pokud máte naplánované provedení kožních testů na alergii, neměl(a) byste užívat přípravek Claritine dva dny před provedením těchto testů, protože tento lék může ovlivnit výsledky testu. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.