Anopyrin se užívá při horečce a bolesti zejména při akutních chřipkových onemocněních, při bolestech hlavy, kloubů, zubů, nervů a bolestech páteře různého původu. Celý popis
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 199 Kč
Pilulka |
Dr. Max |
Lékárna.cz
Popis Anopyrin tablety 10ks
Anopyrin 400 mg tlumí bolest, snižuje horečku a ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek se užívá při horečce a bolesti zejména při akutních respiračních chřipkových onemocněních a jiných akutních onemocněních horních cest dýchacích. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestech zad různého původu a po poradě s lékařem při neuralgii (bolest v průběhu nervů). Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let užívají každých 4-8 hodin 1-2 tablety. Maximální denní dávka 10 tablet nesmí být překročena a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny. Neustoupí-li bolesti do 5 dnů nebo do 3 dnů neklesne horečka, případně dojde ke zhoršení je doporučeno vyhledat lékaře a dále není vhodné užívat přípravek déle než 7 dní bez doporučení lékaře. Děti a dospívající do 16 let smějí užívat Anopyrin 400 mg pouze po doporučení lékařem (riziko rozvoje tzv. Reyeova syndromu) Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 400 mg v 1 tabletě.