LEANO.cz
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

Cena 1 129
  • Osobní odběr v 460 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem
ALAVIS

Látky obsažené v tomto výrobku – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry. Celý popis

Srovnání cen ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

1 129 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
1 129 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
1 129 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
1129.00 1129.00 3

Podobné zboží

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.
od 65 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 219 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo

Popis ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend EXTRA SILNÝ obsahuje látky důležité pro výživu vašich kloubů. Je zcela přírodní, bez barviv, konzervantů a jiných aditiv. Přípravek je vhodný pro preventivní dlouhodobé podávání, pro začínající až středně těžké potíže. Doporučujeme ho zejména pro sportovce, vzpěrače, těžce pracující a pro osoby s jinak silně namáhanými klouby. chondroitin a glukosamin sulfát jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky MSM je důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání, je zdrojem organicky vázané síry kolagen typu I získávanýz mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collys® vhodný pro šlachy a vazy kolagen typu II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss® je také přirozenou součástí kloubní chrupavky vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek Dávkování: Užívejte 1 odměrku přípravku 1x denně rozmíchanou v minimálně 200 ml vody. Užívat můžete s jídlem, dobře zapijte. Můžete dochutit např. citrónovou šťávou nebo džusem.