LEANO.cz
LEANO.cz

ALAVIS

ALAVIS

Alavis od Barnys je fenoménem mezi kloubní výživou a má na to své právo. Vědecký výzkum, profesionální farmaceutická výroba a kvalitní suroviny jsou základem pro kvalitní produkt. Díky tomu se značka Alavis postupně během několika let stala synonymem pro slovo kvalita. Alavis vyrábí několik druhů kloubní výživy - pro koně, lidi, psy a kočky. Koupit ji můžete v prášku nebo tabletách.

Alavis pro lidi

Pro velký zájem lidí o Alavis vyvinula firma Barnys i variantu vhodnou pro lidi - Alavis Triple blend extra silný pro lidi. Má podobné složení i účinné látky, je lépe ochucený než verze pro koně a hlavně je určen pro lidské klouby. A cena? Přípravky pro lidi i pro koně jsou cenově srovnatelné. K nákupu internetové lékárny, kde jsou ceny výrazně nižší než v kamenných prodejnách. Internetovým nákupem můžete ušetřit až 20%.

Alavis pro koně

Mezi nejznámější produkty patří Alavis Triple blend extra silný pro koně. Je oblíbený také i mezi lidmi. Proto firma Alavis uvedla na trh i verzi pro lidi, která je speciálně upravena pro lidský organismus. Alavis má však i další přípravky pro pohybový aparát koně. Vyzkoušet můžete také MSM pro koně, Duoflex, Celadrin. Multikomplex pro srst a kopyta a další.

Alavis pro psy a kočky

Alavis myslí i na zdraví domácích mazlíčků. Kromě kloubní výživy pro psy a kočky má ve skladu také prášky pro lepší srst, proti stresu, pro zdravé trávení, speciální šampóny a další.

Alavis kloubní výživa

Alavis složení

Pojďme se podívat na složení například nyní nejpoužívanějšího přípravku - Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ pro lidi.

  • Chondroitin a glukosamin sulfát jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky
  • MSM je velmi důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání
  • Kolagen typu I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collys® vhodný pro vazy a šlachy
  • Kolagen typu II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®, který je také přirozenou součástí kloubní chrupavky

Kompletní složení: MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg, glukosamin sulfát 1566 mg, chondroitin sulfát 585 mg, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z rejnoků) 22,5 mg, vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb) 15 mg v jedné odměrce (4,5 g).

Dávkování Alavis Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ pro lidi

Užívejte 1 odměrku přípravku denně rozmíchanou ve vodě ochucenou citrónovou šťávou nebo ve džusu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: přípravky Alavis nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

od 335 Kč
Nejlevněji na
BENU
od 575 Kč
Nejlevněji na
Dr. Max
od 445 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 795 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 290 Kč
Nejlevněji na
Lékárna.cz
od 699 Kč
Nejlevněji na
BENU
od 725 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 445 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 394 Kč
Nejlevněji na
Lékárna.cz
od 419 Kč
Nejlevněji na
Lékárna.cz
od 725 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 569 Kč
Nejlevněji na
Pilulka
od 319 Kč
Nejlevněji na
DocSimon