LEANO.cz

ALAVIS

ALAVIS

Alavis od Barnys je fenoménem mezi kloubní výživou a má na to své právo. Vědecký výzkum, profesionální farmaceutická výroba a kvalitní suroviny jsou základem pro kvalitní produkt. Díky tomu se značka Alavis postupně během několika let stala synonymem pro slovo kvalita. Alavis vyrábí několik druhů kloubní výživy - pro koně, lidi, psy a kočky. Koupit ji můžete v prášku nebo tabletách.

Alavis pro lidi

Pro velký zájem lidí o Alavis vyvinula firma Barnys i variantu vhodnou pro lidi - Alavis Triple blend extra silný pro lidi. Má podobné složení i účinné látky, je lépe ochucený než verze pro koně a hlavně je určen pro lidské klouby. A cena? Přípravky pro lidi i pro koně jsou cenově srovnatelné. K nákupu internetové lékárny, kde jsou ceny výrazně nižší než v kamenných prodejnách. Internetovým nákupem můžete ušetřit až 20%.

Alavis pro koně

Mezi nejznámější produkty patří Alavis Triple blend extra silný pro koně. Je oblíbený také i mezi lidmi. Proto firma Alavis uvedla na trh i verzi pro lidi, která je speciálně upravena pro lidský organismus. Alavis má však i další přípravky pro pohybový aparát koně. Vyzkoušet můžete také MSM pro koně, Duoflex, Celadrin. Multikomplex pro srst a kopyta a další.

Alavis pro psy a kočky

Alavis myslí i na zdraví domácích mazlíčků. Kromě kloubní výživy pro psy a kočky má ve skladu také prášky pro lepší srst, proti stresu, pro zdravé trávení, speciální šampóny a další.

Alavis kloubní výživa

Alavis složení

Pojďme se podívat na složení například nyní nejpoužívanějšího přípravku - Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ pro lidi.

  • Chondroitin a glukosamin sulfát jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky
  • MSM je velmi důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání
  • Kolagen typu I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collys® vhodný pro vazy a šlachy
  • Kolagen typu II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®, který je také přirozenou součástí kloubní chrupavky

Kompletní složení: MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg, glukosamin sulfát 1566 mg, chondroitin sulfát 585 mg, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z rejnoků) 22,5 mg, vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb) 15 mg v jedné odměrce (4,5 g).

Dávkování Alavis Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ pro lidi

Užívejte 1 odměrku přípravku denně rozmíchanou ve vodě ochucenou citrónovou šťávou nebo ve džusu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: přípravky Alavis nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nalezených produktů: 21
ALAVIS 5 MINI tbl.60
Komplexní kloubní výživa pro psy malých plemen a kočky. Vhodný pro preventivní podávání i při kloubních obtížích. Obsahuje všechny důležité látky, které se běžně vyskytují v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát.
335 Kč
ALAVIS 5 tbl.90
Komplexní kloubní výživa pro psy a kočky s obsahem kyseliny hyaluronové. Obsahuje všechny důležité látky, které se běžně vyskytují v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Vhodné při kloubních obtížích i pro preventivní podávání.
595 Kč
ALAVIS Calming 45g (cca 30tbl.) a.u.v.
Pro potlačení stresu a nervozity u psů a koček. Čistě přírodní přípravek s rychlým nástupem účinku určený pro psy a kočky, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu nebo úzkost.
295 Kč
Alavis Celadrin pro koně 60g
Proti zánětu a bolesti, patentově chráněná látka Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a tlumí bolestivost kloubů s rychlým nástupem účinku.
519 Kč
Alavis Celadrin tbl.60
Proti zánětu a bolesti, patentově chráněná látka Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a tlumí bolestivost kloubů s rychlým nástupem účinku.
445 Kč
ALAVIS Curenzym Enzymoterapie a.u.v. cps.20
Enzymatický veterinární přípravek obsahující speciálně vybranou směs rostlinných enzymů určený pro podporu hojení tkání a pro posílení imunity zejména po úrazech a operacích a pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
308 Kč
ALAVIS Curenzym Enzymoterapie a.u.v. cps.80
Enzymatický veterinární přípravek obsahující speciálně vybranou směs rostlinných enzymů určený pro podporu hojení tkání a pro posílení imunity zejména po úrazech a operacích a pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
743 Kč
Alavis Duoflex 387g
Moderní veterinární přípravek na podporu normálních funkcí pohybového aparátu u koní obsahující látku Celadrin™.
795 Kč
ALAVIS Extra jemný šampon 500 ml
ALAVIS™ Extra jemný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro psy k udržení zdravé a kvalitní kůže. 
395 Kč
ALAVIS HEMAGEL 7g
Unikátní hydrofilní gel, který až o polovinu zkracuje dobu hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran.
289 Kč
Alavis Kloubní výživa pro psy 90tbl.
ALAVIS™ Kloubní výživa obsahuje látky Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, což jsou látky, které se řadí do skupiny tzv. glykosaminoglykanů (GAG). Tyto látky tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a kloubní synoviální tekutiny. Jejich úbytek se projeví ve zhoršení funkce kloubu a v urychlení rozvoje artrotických změn. Z přípravku ALAVIS™ Kloubní výživa se tyto látky snadno vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky. Jejich dostatečný přísun zabezpečuje dlouhodobě správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanismus účinku těchto látek je společný a spočívá v chondroprotek­tivním působení. Účinné látky jsou přítomny v potřebném množství a navíc v koncentrované podobě. ALAVIS™ Kloubní výživa dlouhodobě zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost kloubní chrupavky.
595 Kč
Alavis MSM pro koně 600g
Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Vhodné po úrazech a operacích.
725 Kč
Alavis MSM+Glukosamin sulfát tbl.60
Kloubní veterinární preparát s chondroprotektivním, analgetickým a antiflogistickým účinkem pro správnou funkci kloubů, svalů a vazů.
499 Kč
ALAVIS Ochranný a hojivý balzám 50 g
Napomáhá hojení jak drobných oděrek na polštářcích psích tlapek, tak při chronických poškozeních polštářků.
295 Kč
ALAVIS Plaque Free 40g
Pro zdravé zuby a dásně. Přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček, který potlačuje zápach z tlamy, odstraňuje zubní plak a redukuje zubní kámen.
445 Kč
ALAVIS RELAX pro psy a kočky cps.20
Přípravek určený pro psy na rychlé zklidnění při stresu a stresových situacích. ALAVIS™ Relax lze podávat dlouhodobě.
219 Kč
ALAVIS RELAX pro psy cps.20
Přípravek určený pro psy na rychlé zklidnění při stresu a stresových situacích. ALAVIS™ Relax lze podávat dlouhodobě.
295 Kč
ALAVIS Single MAXÍK 600 g
Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C.
725 Kč
ALAVIS Triple blend Extra silný 700 g - veterinární
Komplexní kloubní výživa pro koně. Navíc s obsahem patentovaných kolagenů!
1 077 Kč
Sanicell tbl.60 a.u.v.
Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.
649 Kč
Shelby Pro srst 200 ml
Shelby Pro srst je doplněk stravy určený pro kvalitní, zdravou a lesklou srst.
320 Kč