LEANO.cz
ACC 200 NEO 200MG šumivá tableta 20

ACC 200 NEO 200MG šumivá tableta 20

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku ACC
nebo
Do online lékárny

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 165 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU
Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.  
od 96 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU | Ageo

Popis ACC 200 NEO 200MG šumivá tableta 20

ACC 200 NEO snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC 200 NEO se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. Šumivé tablety ACC 200 NEO jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek ACC 200 NEO užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2-3krát denně 1 šumivou tabletu. Děti ve věku 6-14 let užívají 2krát denně 1 šumivou tabletu. Dětem do 6 let věku se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v šumivé tabletě nepodává. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 200 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, bezvodá kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, sodná sůl sacharinu, mannitol, laktóza, dihydrát natrium-citrátu, ostružinové aroma. Upozornění: Přípravek ACC 200 NEO obsahuje sodík a laktózu.