LEANO.cz
Yankee Candle Aromatická votivní svíčka Vanilla 49 g

Yankee Candle Aromatická votivní svíčka Vanilla 49 g

Cena 56
Nejlevněji na
Ageo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů

Aromatická votivní svíčka Vanilla přináší čistou vůni vanilky která je sladká měkká a krémová Ve vrcholu je cítit cukr v srdci vůně vanilková orchidej a v základu ucítíte vanilku a bílé pižmoPopis   Vlastnosti aromatická votivní svíčka doba hoření až 15 hodin vyrobeno z nejlepších surovin použity čisté přírodní vonné výtažky rovnoměrně provoněný parafín knot ručně narovnán Jak používat Votivní svíčka se při hoření roztéká a pro její pálení je nutné použít svícen nebo skleněnou nádobku která má vnitřní rozměr přibližně odpovídající rozměrům svíčky

Srovnání cen Yankee Candle Aromatická votivní svíčka Vanilla 49 g

56 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
99 Kč
55.90 55.90 1

Podobné zboží

Nejkvalitnější svíčky na světě provoní váš domov sladkou vůní teplého medu přímo z plástve - přírodní uklidňující vůně s dotekem karamelu, santalového dřeva a vanilky.PopisVlastnosti: doba hoření 65-90 hodin, vyrobeno z nejlepších surovin, použity čisté přírodní vonné výtažky, moderní design, rovnoměrně provoněný parafín, potravinová kvalita, knot je ručně narovnán, svíčka zcela vyhoří. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 555 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino | Ageo
Aromatická svíčka Classic malá Midnight Jasmine v sobě ukrývá vůni vodního jasmínu, sladkého zimolezu, neroli a mandarinkového květu. Patří mezi 14 světově nejprodávanějších svíček od Yankee Candle.PopisVlastnosti: doba hoření 25-40 hodin, vyrobeno z nejlepších surovin, použity čisté přírodní vonné výtažky, moderní design, rovnoměrně provoněný parafín, potravinová kvalita, knot je ručně narovnán, svíčka zcela vyhoří. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 315 Kč
Nejlevněji
Ageo
Do nákupního seznamu
Ageo
Přírodní vonná svíčka v recyklovaném skle.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Aromatické čajové svíčky Clean Cotton s jemnou vůní bavlny v kombinaci se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu provoní váš domov. Svíčky jsou vyrobeny za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Jejich výdrž je 4-6 hodin, hodí se k aranžování do svícínků. Jak používatPoužívejte dle návodu. PopisVlastnosti:  12 čajových svíček, s vůní bavlny, výdrž jedné svíčky 4-6 hodin, vyrobeny z nejlepších surovin, z čistých přírodních výtažků, vhodné pro aranžování.
od 285 Kč
Nejlevněji
Ageo
Do nákupního seznamu
Ageo