434 položek
Glade® Candle - Deep Amber Hills - černý rybíz, kadidlo & jantar, parfémovaná svíčka Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
od 116 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Glade vonná svíčka Maxi Cosy Apple & Cinnamon se sváteční vůní jablka a křebíčku tato vůně nesmí chybět v žádné domácnosti, kde se upřednostňuje krásná dekorační výzdoba a příjemná atmosféra. Zároveň vytvoří příjemnou relaxační atmosféru po dlouhém, náročném dni.     Vydrží až 52 hodin navodí příjemnou atmosféru zpříjemní rodinné chvíle.
od 130 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Velká porce dřevité vůně v maxi aromatické svíčce pro váš provoněný domov. Doba hoření 52 hodin.
od 130 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Glade® Candle - Oud Desire™, parfémovaná svíčka Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-3-buten-2-one, octabenzone, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, cinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
od 99 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Glade® Candle - Sparkling Citrus Sunrise - citrón, kardamom & zázvor, parfémovaná svíčka Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje limonene, citral, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, linalool, cinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
od 99 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Glade® Candle - Spiced Apple Kiss - jablko, skořice & muškátový oříšek, parfémovaná svíčka Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje cinnamyl alcohol, coumarin, eugenol, cinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
od 124 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Svíčka Rose přináší bohatou květinovou vůni růží, gardénie a petrklíče. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.PopisVlastnosti: vůně růže, gardénie a petrklíče, až 130 hodin hoření, zvuk praskání při hoření, čisté hoření, dřevěný knot, designová váza z ručně foukaného skla, víčko slouží jako podstavec. Jak používat Svíčku používejte podle návodu. Náš tip Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny. Pokud svíčka kouří, je knot příliš dlouhý. Ideální délka je 0,7 cm. Je-li knot delší, sfoukněte svíčku, nechejte jí vychladnout a odlomte ohořené okraje tak, aby zbytky nespadly do vosku. 
od 756 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Příjemná vůně lesa přinášející vzpomínky na chladné noci kolem doutnajícího ohně s nejbližšími přáteli. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.PopisVlastnosti: svíčka s vůní lesa, až 20 hodin hoření, zvuk praskání při hoření, čisté hoření, dřevěný knot, designová váza z ručně foukaného skla, víčko slouží jako podstavec. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 269 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Amber & Incense vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 563 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Amber & Incense vonná svíčka 609,5 g s dřevěným knotem
od 756 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Amber & Incense vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 308 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Amber & Incense vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick) 453,6 g
od 735 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Apple Basket v sobě skrývá vůni jablka, hrušky a broskve, které se mísí s květinovými odstíny fialek a jasmínu. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní jablka, hrušky, broskve, fialek a jasmínu, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 98 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Applewood vás provede čerstvou vůní rozkvetlého sadu jabloní. Příjemná vůně jabloňového dřeva je tajemným požitkem pro všechny smysly. Unikátní vůně zeleného jablka a kořeněné skořice. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní rozkvetlého sadu jabloní, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Crimson Berries v sobě skrývá vůni šťavnatých bobulí jeřabin smíchaných s teplým kořením a vůní jmelí. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní jeřabin, teplého koření a jmelí, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Golden Milk v sobě ukrývá vůni sladkého mléka, které je smícháno s exotickým kořením a zahaleno v květinových tónech plumérie, gardénie a tuberózy. Doba hoření je 8 hodin. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, doba hoření: 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 99 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Hemp & Ivy - to je vůně popínavého břečťanu, která se snoubí s aromatickou šalvějí, bohatými zemitými tóny pačuli, konopného semínka a výraznými pudrovými tóny mechu. Doba hoření je 8 hodin. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, doba hoření: 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 99 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Magnolia - to je sladká vůně květů magnolie, která se prolíná s akordy zelených lístků a bílých květů. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní květů magnolie, zelených lístků a bílých květů, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Palm Leaf v sobě ukrývá svěže šťavnaté zelené tóny a směs tropického ovoce s podtóny vanilky a kokosu. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní tropického ovoce, vanilky a kokosu, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Smoked Jasmine přináší květinovou vůni jasmínu v kombinaci s hřejivým cedrem a kouřovým kadidlem. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní jasmínu, cedru a kadidla, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Soft Chambray přináší uklidňující a čistou vůni bavlny, která zahalí vaše smysly do jemné látky s něžným dotekem jasmínu a růže. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní bavlny, jasmínu a růže, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Solar Ylang - svěží bergamot se jako paprsky slunce proplétá  smyslným buketem bílé kytice jasmínu, tuberózy a ylang ylang, zatímco tóny pižma a santalového dřeva dodávají vůni krémovost. Doba hoření je 8 hodin. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, doba hoření: 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 99 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Aromatická malá svíčka s dřevěným knotem Willow je zelená vůně, která v sobě spojuje tóny vrbových květů a osvěžující chladné vody. Je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků. 100% přírodní dřevěný knot umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření a zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. PopisVlastnosti: malá vonná svíčka, s vůní vrbových květů a vody, ideální k testovaní vůně nebo na cesty, hřejivá a dřevitá vůně, doba hoření až 8 hodin, ručně vyráběná, z kvalitních vosků, knot umožňující lepší hoření a zářivý plamen. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.
od 98 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick At The Beach vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 229 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Black Amber & Citrus vonná svíčka 275 g střední
od 563 Kč
Nejlevněji
Ageo
Notino | Ageo
Woodwick Black Amber & Citrus vonná svíčka 609,5 g velká
od 799 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Woodwick Black Amber & Citrus vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 299 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Black Amber & Citrus vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick) 453,6 g
od 560 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Black Cherry vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 352 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Woodwick Black Plum vonná svíčka s dřevěným knotem 275 g
od 569 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Woodwick Black Plum vonná svíčka s dřevěným knotem 609,5 g
od 550 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Black Plum vonná svíčka s dřevěným knotem 85 g
od 299 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Fig Leaf & Tuberose vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick) 453,6 g
od 515 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Fig Leaf & Tuberose vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick) 609,5 g
od 756 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Fig Leaf & Tuberose vonná svíčka s dřevěným knotem 85 g
od 228 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Humidor vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick) 453,6 g
od 799 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Woodwick Island Coconut vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 563 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Woodwick Island Coconut vonná svíčka 609,5 g s dřevěným knotem
od 580 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Island Coconut vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 200 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Lavender Spa vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 600 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Woodwick Lavender Spa vonná svíčka 609,5 g s dřevěným knotem
od 560 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Lavender Spa vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 198 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Lemongrass & Lily vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 563 Kč
Nejlevněji
Ageo
Notino | Ageo
Woodwick Lemongrass & Lily vonná svíčka 609,5 g s dřevěným knotem
od 756 Kč
Nejlevněji
Ageo
Notino | Ageo
Woodwick Lemongrass & Lily vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 203 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
Woodwick Magnolia vonná svíčka 275 g s dřevěným knotem
od 563 Kč
Nejlevněji
Ageo
Notino | Ageo
Woodwick Magnolia vonná svíčka 85 g s dřevěným knotem
od 299 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo
1
3