LEANO.cz
> Všechny značky > WOBENZYM

WOBENZYM

WOBENZYM

Volně prodejný lék Wobenzym obsahuje jedinečnou směs enzymů, které pomáhají urychlit léčebné procesy v těle. Účinnost byla ověřena rozsáhlými vědeckými výzkumy, spoustou kontrolovaných klinických studií a více jak 50letou léčebnou praxí.

 • Posiluje imunitní systém
 • Urychluje hojení po úrazech a operacích
 • Urychluje vstřebávání otoků, působí proti zánětům a zmírňuje bolesti

Wobenzym 40, 200, 300, 800

Kde koupit Wobenzym? Volně prodejný lék Wobenzym můžete koupit pouze v internetových nebo kamenných lékárnách. Při objednání Wobenzymu z internetové lékárny bývá lék Wobenzym levnější až o 20%. Na konci stránky najdete srovnání cen léku Wobenzym v internetových lékárnách s možností online objednávky.

Wobenzym je k dostání v baleních 40, 200, 300 a 800 tablet nebo dražé. Velikost balené doporučujeme objednat podle předpokládané doby užívání.

 • Balení 40 tablet pro krátkodobé užívání a pro děti
 • Balení 200 tablet pro léčbu trvající cca 2 týdny
 • Balení 300 tablet pro léčbu trvající 3 a více týdnů a jako praktické balení vhodné na cesty a při sportovních aktivitách
 • Balení 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení

Wobenzym cena

Zatímco nákup v kamenných lékárnách vás může přijít velmi draho, objednáním Wobenzymu z internetové lékárny může ušetřit až 20%. Nejlevnější Wobenzym tudíž ulovíte pouze online v internetové lékárně. Na konci stránky najdete srovnání cen Wobenzymu v internetových lékárnách.

Cena nejmenšího balení pro krátkodobé užívání se pohybuje už od 178 Kč (4,50 Kč za tabletku). Oproti tomu cena největší balení pro rodinu nebo pro dlouhodobé užívání se pohybuje od 2.449 Kč (3,20 Kč za tabletku).

Wobenzym dávkování

Užívání se zahajuje dávkou 5 až 10 tablet 3x denně. V závislosti na ústupu onemocnění se dávkování snižuje až na udržovací dávku 3 tablety 3x denně.

Způsob užívání: Wobenzym se musí brát na prázdný žaludek a nikoliv s jídlem. Doporučuje se nejméně 2 hodiny po posledním jídle a následně další ½ hodinu nejíst. Nerozkousané tablety se zapíjejí větším množstvím tekutiny (nejméně 1/4 litru). Nesprávný způsob užívání léku může snížit až téměř znemožnit účinek léčby.

Dávkování na posílení imunity: u lidí s oslabenou imunitou je vhodné zahájit podpůrnou léčbu Wobenzymem už v období zvýšeného výskytu nemocí. V tomto případě stačí podávat pouze udržovací dávku 3×3 tablet denně. V průběhu chřipkového onemocnění je zapotřebí užívat zvýšenou dávku Wobenzymu 3×4 až 3×5 tablet denně.

Dávkování po operaci: některé pooperační stavy v chirurgii – léčba se začíná dávkou 3×10 tablet denně, po odeznění akutního stavu (7-10 dní) až do odeznění příznaků se pokračuje dávkou 3×5 až nakonec 3×3 tablety denně.

Jak dlouho užívat Wobenzym? Ke zhojení rány po lehčích a středně vážných operacích za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velké balení po 200-300 tablet. Po závažnějších operacích je vhodné zakoupit velké balení po 800 tabletách pro dlouhodobější užívání.

Lék Wobenzym

Wobenzym složení

Složení v 1 enterosolventní tabletě:

 • Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j.,
 • Lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300
 • F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg.
 • Celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j.
 • Celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j.
 • elková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j.

Pomocné látky:

Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek.

Potahová vrstva: mastek, kopolymer MA/MMA 1:1, natrium-lauryl-sulfát, triethylcitrát, hypromelosa, hyprolosa, mikrokrystalická celulóza, glycerol 85%, Ponceau 4R (E124), oranžová žluť (E110), oxid titaničitý, makrogol 6000.

Výrobce MUCOS Emulsionsgesellschaft mbH, Berlín, Německo.


Wobenzym recenze

Vážně je Wobenzym tak zázračný, jak se říká? Zde se názory lidí velmi liší. Zatímco někteří skeptici tvrdí, že lék Wobenzym je pouze předražené placebo, mnohé odborné studie a klinické praxe tvrdí opak. Nikdo však nevyvrátí více než 50letou léčebnou praxí, během které Wobenzym pomohl spoustě lidem.


Wobenzym je volně prodejný lék (bez lékařského předpisu). Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Před užíváním tohoto léku se poraďte se svým lékařem.

Nalezených produktů: 4
Wobenzym 200 enterosolventních tablet
Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.
Cena: 779 Kč
Wobenzym 300 enterosolventních tablet
Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.
Cena: 1 079 Kč
Wobenzym 40 enterosolventních tablet
Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.
Cena: 189 Kč
Wobenzym dražé 800
Lék Wobenzym je volně prodejný lék, který obsahuje směs enzymů, které se pozitivně podílí na lidském zdraví. Jeho účinnost je prověřena klinickými studiemi, vědeckými výzkumy a více jak 50letou praxí. Balení 800 ks dražé je používání pro dlouho trvající léčbu (cca 2 měsíce) nebo jako rodinné balení. Dávkování Wobenzymu: Užívání se zahajuje dávkou 5 až 10 tablet 3x denně. V závislosti na ústupu onemocnění se dávkování snižuje až na udržovací dávku 3 tablety 3x denně. Způsob užívání: Wobenzym se musí brát na prázdný žaludek a nikoliv s jídlem. Doporučuje se nejméně 2 hodiny po posledním jídle a následně další 1 hodinu nejíst. Nerozkousané tablety se zapíjejí větším množstvím tekutiny (nejméně 1/4 litru). Nesprávný způsob užívání léku může snížit až téměř znemožnit účinek léčby. Dávkování na posílení imunity: u lidí s oslabenou imunitou je vhodné zahájit podpůrnou léčbu Wobenzymem už v období zvýšeného výskytu nemocí. V tomto případě stačí podávat pouze udržovací dávku 3×3 tablet denně. V průběhu chřipkového onemocnění je zapotřebí užívat zvýšenou dávku Wobenzymu 3×4 až 3×5 tablet denně. Dávkování po operaci: některé pooperační stavy v chirurgii – léčba se začíná dávkou 3×10 tablet denně, po odeznění akutního stavu (7-10 dní) až do odeznění příznaků se pokračuje dávkou 3×5 až nakonec 3×3 tablety denně. Jak dlouho užívat Wobenzym? Ke zhojení rány po lehčích a středně vážných operacích za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velké balení po 200-300 tablet. Po závažnějších operacích je vhodné zakoupit velké balení po 800 tabletách pro dlouhodobější užívání. Wobenzym je volně prodejný lék (bez lékařského předpisu). Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Před užíváním tohoto léku se poraďte se svým lékařem.
Cena: 2 469 Kč