LEANO.cz
Urosept kapsle cps.60 Dr.Müller - II. jakost

Urosept kapsle cps.60 Dr.Müller - II. jakost

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku DR. MULLER
nebo
Do online lékárny

Urosept kapsle přestavují doplněk stravy s obsahem šťávy z kanadských brusinek s vysokým podílem přírodních minerálů, vitamínů, stopových prvků, organických kyselin a vlákniny. Je určen pro ochranu zdraví močového ústrojí.

Podobné zboží

TOZAX URO Help Forte sáčky 10x2g Doplněk stravy s účinnou kombinací standardizovaného extraktu z kanadské brusinky, vysoce biodostupného kurkuminu, D-manosy a vitaminu C.
od 259 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Doplněk stravy, obsahuje extrakt z rostliny Didymocarpus pedicellata, jenž pomáhá zajistit normální fungování močových cest a ledvin. Napomáhá odbourávat močové a ledvinové kameny.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka
Přípravek se užívá jako podpůrný prostředek proti infekcím močových cest a jako doplněk léčby při akutních anebo chronických infekcích močových cest. Léčebné a profylaktické podávání preparátů z červených brusinek výrazně snižuje počet recidiv infekcí močových cest bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Účinná látka: Standardizovaný suchý extrakt z červených brusinek 350mg 1 balení: 20 šumivých tablet Dávkování: 1 až 2 tablety denně rozpustit a vypít ve formě nápoje Poznámka: Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Obsahuje aspartam, nevhodný pro fenylketonuriky. Neobsahuje sacharózu, mléčný cukr, želatinu, konzervační látky a ani umělá barviva. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk
od 95 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
TOZAX URO Help Forte sáčky 20x2g Doplněk stravy s účinnou kombinací standardizovaného extraktu z kanadské brusinky, vysoce biodostupného kurkuminu, D-manosy a vitaminu C.
od 569 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka