SOS lékárna

SOS lékárna

Lékárna SOS má více než 700 výdejních míst po celé České republice. Zaručuje rychlou expedici objednané zásilky do 24 hodin. Podívejte se na akční a výprodejové zboží.

Lékárna SOS se prezentuje hesly „Jsme tu pro vás, připraveni pomoci!“ a „Na dosah vždy, když potřebujete.“ A dle zákaznických recenzí tato hlásání rozhodně splňuje. Spokojený a vracející se zákazník je pro ně absolutní prioritou. Zboží dodává široké veřejnosti, zdravotnickým zařízením, firmám nebo státním institucím.


SOS lékárna eshop

Lékárna SOS je prověřená lékárnu Státním ústavem pro kontrolu léčiv a také prověřená právě zákazníky. Má více než 700 výdejních míst po celé České republice. Zaručuje rychlou expedici objednané zásilky do 24 hodin, což je polovina obvyklé garantované lhůty na rozdíl od jiných lékáren.

Na eshopu najdete i samostatnou sekci, kde je akční a výprodejové zboží, což se pokaždé vyplatí sledovat.

BONUSOVÝ A VĚRNOSTNÍ PROGRAM SOS LÉKÁRNY

S druhým nákupem získává slevu 3 % a dále potom 4 % při kumulované útratě nad 5000 Kč a dalších 5 % při kumulované útratě nad 10 000 Kč. Za každých utracených 25 Kč vám přičtou 1 bod a za nasbírané body poté získáváte slevy i hodnotné dárky. Věrnostní program je zcela dobrovolný a bezplatný. Každopádně vám může přinést jen samé výhody.

PLATBA A DOPRAVA

Zásilky nad 1500 Kč dopravuje eshop na vlastní náklady, tedy pro vás zdarma. Jinak distribuci zajišťuje společnost GLS (79 Kč) nebo Česká pošta (104 Kč). Chcete-li využít služeb úschovny Geispoint (49 Kč + 10 Kč dobírka), dostanete jako dárek k zásilce i časopis Dieta nebo Bydlení dle vašeho výběru Za stejnou cenu je možné využít i Zásilkovnu.

Platba probíhá buď dobírkou, předem na účet nebo hotově při osobním odběru v kamenných prodejnách Lékáren SOS.

SOS lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun