Slevolékárna

Slevolékárna

Slevolékárna je levná internetová lékárna. V eshopu je přes 16.000 produktů, které si můžete vyzvednout na více než 1000 místech v ČR. Zboží máte doma do dvou pracovních dnů.

Internetová lékárna Slevolékárna.cz funguje už od roku 2013 a je součástí skupiny EUC, což je největší síť ambulantních klinik v České republice. Provozovatelem Slevolékárnyeshopu je EUC Lékárna při poliklinice Opatovská v Praze.

Slevolékárna eshop

Nemusíte mít v případě tohoto obchodu žádné obavy, vlastní všechny potřebné certifikace k prodeji léčivých přípravků, doplňků stravy i BIO produktů. Stejně tak jako má tento eshop povolení od SÚKL. Veškeré dodržování přísných pravidel distribuce, manipulace i skladování léčiv podléhá striktní pravidelné kontrole.

Proč nakupovat na Slevolékárně?

Minimálně proto, že budete-li mít jakýkoliv problém nebo dotaz, tak vás nikdo neodbude a odborníci na farmacii se vám budou pokaždé ochotně věnovat. Další výhodou jsou časté slevové akce a minimální doplatky ne léky s předpisem.

V nabídce je přes 16000 produktů, které si můžete vyzvednout na více než 1000 místech v ČR. Zboží máte doma do dvou pracovních dnů.

Spokojení zákazníci na prvním místě

Lékárny skupiny EUC jsou obecně velmi oblíbenými místy k nákupu, mimo jiné to potvrzují i spokojené recenze klientů na Heuréce, kde eshop Slevolékárna získal zlatý certifikát.

Doprava a plaba

Objednané zboží vám doručí domů Česká pošta nebo společnost Geis, případně si můžete zboží nechat poslat na nejbližší Zásilkovnu nebo si pro objednávku přijít osobně. Seznam poboček k vyzvednutí najdete na webu eshopu.

Platba je možná hotově, na dobírku, převodem na bankovní účet, poukázkami (na kamenných prodejnách), i kartou online. Lékáren k osobnímu odběru je celkem 17 a o stavu objednávky budete vždy informováni SMS nebo emailem.

Slevolékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun