LEANO.cz
sLéky

sLéky

Eshop sLéky.cz nabízí více než 500 odběrných míst a skvělé ceny. Zapojte se navíc od věrnostního programu a udělejte si nákup ještě výhodnější. Nákupem léku

Jedná se o internetovou lékárnu propojenou s drogeriemi sítě Teta. Což jednak umožňuje kombinovat věrnostní program a zároveň slouží drogerie Teta jako odběrné místo. Eshop sLéky.cz nabízí více než 500 odběrných míst, což vám ušetří mnoho času, na rozdíl od zdlouhavých front na poště. Nakupovat zde se vyplatí v mnoha ohledech, čtěte níže.

sLéky.cz internetová lékárna – proč nakupovat zde?

Výhodu výdejních míst jsme již zmínily, avšak to není jediné plus. Další výhodou je, že mají otevřeno 5-7 dní v týdnu a většinou do pozdních večerních hodin. Pokud si necháte zboží poslat na výdejní místa, vyjde vás doprava a balné zdarma při objednávce nad 299 Kč.

S léky eshop

Ceny v internetové lékárně jsou až o desítky % nižší než v kamenné prodejně. Sortiment produktů je vskutku veliký, na všecko máte u počítače při výběru klid a pohodu. Co víc si přát, než nakoupit vše ne jednom místě, v klidu a ušetřit přitom čas i peníze?

Věrnostní program na sLéky.cz

Jste držitelem Teta klub kartičky? No báječné, pak jí můžete využít i zde. Na profilu, který si můžete na sLéky.cz vytvořit, si vyplníte číslo vaší Teta karty a stejně jako v drogerii se vám i zde budou načítat body za každý nákup. Navíc po registraci máte možnost sledovat pohyb své objednávky od zabalení až po cestu k vám domů, kterou zajišťuje společnost Geis nebo Česká pošta.

Akce a soutěže

Na stránkách najdete záložku „Výhodný nákup“, kde jsou vždy aktuální zlevněné produkty. Ceny jsou už tak samy o sobě nižší než jinde, ale najdete-li svůj výrobek navíc v akční nabídce, nemůže to být už lepší.

Pokud jste soutěživý typ a rádi to své štěstí zkoušíte, můžete se zapojit do hry Rondo.cz. Za každých utracených 400 Kč získáte 200 Rondonů a soutěžíte o ceny v hodnotě desetitisíc korun. Denně je ve hře elektronika, spotřebiče do domácnosti, hračky i finanční hotovost.

Sortiment

Je až neuvěřitelné, kolik věcí se dá koupit na jednom místě. Eshop nabízí velmi přehledný web, v nabídce jsou volně prodejné léky, které jsou prakticky v nabídce dle toho, čeho se týkají vaše potíže, na něž hledáte řešení. Dále je k dispozici vše potřebné pro děti, doplňky stravy, kosmetika, zdravotnické prostředky, veterinární potřeby, speciální potraviny a mnoho dalšího.

sLéky
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun