LEANO.cz
Rosen Panthenol HA 15 pastilek

Rosen Panthenol HA 15 pastilek

Cena 65
Nejlevněji na
Lékárna BENU
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 249 lékárnách BENU zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Panthenol pro rozpuštění v ústech. Doplněk stravy. Celý popis

Srovnání cen Rosen Panthenol HA 15 pastilek

65 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
65.00 65.00 1

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 221 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Reguluje metabolismus vápníku, je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nutný pro růst pevných kostí a zubů. Většina současné populace má vitamínu D nedostatek.
od 189 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Ideální čisticí pěnící gel pro hloubkové čistění mastné nebo podrážděné pleti. Ozdravuje pokožku. Optimalizovaná koncentrace čisticích složek pro vyšší čisticí účinnost. Lepší kosmetické vlastnosti – jemnější textura, pěnící schopnost, svěžest.
od 462 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Notino

Popis Rosen Panthenol HA 15 pastilek

Rosen Panthenol HA je doplněk stravy s obsahem kyseliny panthotenové a kyseliny hyaluronové ve formě cucavých tabletek s jemnou mátovou chutí. Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální mentální činnosti a energetickému metabolismu. Je důležitá pro krásnou pleť a vlasy. Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v těle ve vyšším množství právě v hlasivkách. Dávkování: 3x denně 1 pastilku nechte volně rozplynout v ústech. Složení: Pantothenát vápenatý 28 mg, kyselina hyaluronová 15 mg v jedné pastilce. Stearan hořečnatý, mastek, kroskarmelosa sodná sůl, polyethylenglykol, sorbitol, mátová silice. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Obsahuje sorbitol. Nadměrná konzumace může způsobit projímavé účinky.