LEANO.cz
Revital C vitamin 3x20 eff.tablet 2+1 zdarma

Revital C vitamin 3x20 eff.tablet 2+1 zdarma

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku REVITAL
nebo
Do online lékárny

Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí citronu, limetky s grepem a pomeranče posilují imunitní systém. Balení 3x20 šumivých tablet.

Podobné zboží

Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo

Popis Revital C vitamin 3x20 eff.tablet 2+1 zdarma

Revital C vitamin je doplněk stravy ve formě šumivých tablet v dárkovém balení 2+1 zdarma. Balení obsahuje Revital C vitamin 1000 mg s příchutí citron, Revital C vitamin 1000 mg s příchutí limetky a grepu a Revital C vitamin 500 mg s příchutí pomeranč. Šumivé tablety obsahují vysokou dávku vitaminu C, který je důležitý pro mnoho fyziologických procesů v lidském organismu. Je vhodný zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci. Vitamin C Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti. Chrání před oxidativním stresem. Napomáhá normálnímu energetickému metabolismu. Přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí a ke zvýšení vstřebávání železa.