LEANO.cz
> Všechny značky > REVITAL

REVITAL

Nalezených produktů: 42
Revital Active vitamin C 500 mg orální tobolky 30
Revital® Active Vitamin C obsahuje 500 mg vitaminu C, který je zpracován speciální technologií krystalické granulace. Ta upravuje vitamin C do formy granulek o různé velikosti, ze kterých je postupně uvolňován do organizmu po dobu až 12 hodin. Vitamin C totiž naše tělo neumí skladovat, využije pouze takové množství, které v daném okamžiku aktuálně potřebuje. Postupným uvolňováním dochází k efektivnějšímu využití vitaminu C v organizmu.
Cena: 100 Kč
Revital C complex mini lesní směs tablety 60
Revital C complex mini obsahuje 100 mg vitaminu C v jedné ochucené tabletě. Tablety mají příjemnou ovocnou chuť (pomeranče, limetky nebo lesní směsi) a jsou balené v elegantní plechové krabičce, která se pohodlně vejde do kabelky či do kapsy a je tak k dispozici kdykoliv během dne.
Cena: 57 Kč
Revital C complex mini tablety 60
Revital C complex mini obsahuje 100 mg vitaminu C v jedné ochucené tabletě. Tablety mají příjemnou ovocnou chuť (pomeranče, limetky nebo lesní směsi) a jsou balené v elegantní plechové krabičce, která se pohodlně vejde do kabelky či do kapsy a je tak k dispozici kdykoliv během dne.
Cena: 57 Kč
Revital C vitamin 1000mg Citron eff.tbl.20
Šumivé tablety obsahující vysokou dávku vitaminu C (1000 mg) určené k přípravě lahodného nápoje s příchutí citrónu. Vitamin C je velmi důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro spoustu dalších fyziologických procesů v lidském organizmu.
Cena: 99 Kč
Revital C vitamin 1000mg limetka + grep 20 šumivých tablet
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí limetky a grepu. Posiluje imunitní systém.
Cena: 79 Kč
Revital C vitamin 1000mg Pomeranč tbl.eff.20
Šumivé tablety určené k přípravě lahodného nápoje s příchutí pomeranče, obsahující vysokou dávku vitaminu C (1000 mg). Vitamin C je důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro spoustu dalších fyziologických procesů v lidském organizmu.
Cena: 99 Kč
Revital C vitamin 3x20 eff.tablet 2+1 zdarma
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí citronu, limetky s grepem a pomeranče posilují imunitní systém. Balení 3x20 šumivých tablet.
Cena: 186 Kč
Revital C vitamin 500mg Lesní jahoda eff.tbl.20
Šumivé tablety určené k přípravě lahodného nápoje s příchutí lesní jahody, obsahující vysokou dávku vitaminu C (500 mg). Vitamin C je důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro spoustu dalších fyziologických procesů v lidském organizmu.
Cena: 79 Kč
Revital C vitamin 500mg Pomeranč eff.tbl.20
Šumivé tablety určené k přípravě lahodného nápoje s příchutí pomeranče, obsahující vysokou dávku vitaminu C (500 mg). Vitamin C je důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro spoustu dalších fyziologických procesů v lidském organizmu.
Cena: 79 Kč
Revital Detox komplex 2x20 tablet + sportovní láhev
Pro normální činnost jater. Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí.
Cena: 219 Kč
Revital Ferrodyn tablety šumivé 20 obsahuje železo a antioxidanty
Obsahuje železo a trojici významných antioxidantů - vitaminy C, E a beta-karoten. Železo je důležité pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva - hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost. Významnou roli při vstřebávání železa má vitamin C, který stejně jako vitamin E a beta-karoten přispívá k normální funkci imunitního systému.
Cena: 75 Kč
Revital Ginkgo Biloba Forte cps.60
Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní pohodu a mentální svěžest. Je přírodním antioxidantem, který chrání buňky před poškozením volnými radikály a může tak zvýšit obranyschopnost organismu.
Cena: 175 Kč
Revital Hořčík + B6 brusinka 20 šumivých tablet
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí brusinky. Pro normální činnost svalů.
Cena: 129 Kč
Revital Hořčík + B6 černý rybíz tbl.eff.20
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí černého rybízu. Pro normální činnost svalů.
Cena: 129 Kč
Revital Hořčík + B6 malina 20 šumivých tablet
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí maliny. Pro normální činnost svalů.
Cena: 129 Kč
Revital Hořčík + B6 meruňka 20 šumivých tablet
Šumivé tablety Revital se skvělou příchutí meruňky. Pro normální činnost svalů.
Cena: 129 Kč
Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20
Obsahuje aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy.
Cena: 129 Kč
Revital Kanadské brusinky FORTE 500 mg, 30 kapslí
s D-manosou, extraktem z břízy a kopřivy. Příznivě ovlivňují funkci ledvin, močového měchýře a močové trubice.
Cena: 200 Kč
Revital Koenzym Q10 30mg+Se+vit.E cps.30+30 zdarma
Měkké želatinové kapsle s obsahem 30 mg koenzymu Q10, vitaminu E a selenu. Koenzym Q10 je důležitý pro produkci energie v buňce. Vitamin E a selen jsou důležité antioxidanty, které příznivě ovlivňují imunitu a přispívají ke zlepšení kondice.
Cena: 199 Kč
Revital Koenzym Q10 60mg+Se+vit.E cps.30+30 zdarma
Měkké želatinové kapsle s obsahem 60 mg koenzymu Q10, vitaminu E a selenu. Koenzym Q10 je důležitý pro produkci energie v buňce. Vitamin E a selen jsou důležité antioxidanty, které příznivě ovlivňují imunitu a přispívají ke zlepšení kondice.
Cena: 259 Kč
Revital L-Tryptofan Forte cps.30
Kapsle s obsahem L-tryptofanu, přírodních adaptogenů, vitaminů a hořčíku. Pro duševní pohodu, klid a kvalitní spánek.
Cena: 209 Kč
Revital Magnezium 400mg + vit.B6 + vit.C 16 sáčků
Moderní doplněk stravy s obsahem 400 mg hořčíku a vitaminů B6 a C ve formě sypké směsi v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Je vhodným doplňkem při sportu, fyzické zátěži či psychickém vypětí.
Cena: 99 Kč
Revital Multi forte Pomeranč eff.tbl.20
Tablety s komplexním obsahem 10 vitaminů a 13 minerálních látek, které jsou důležité pro lidský organizmus. Jsou určené k přípravě lahodného nápoje s příchutí pomeranče.
Cena: 144 Kč
Revital Multi forte Tropické ovoce eff.tbl.20
Tablety s komplexním obsahem 10 vitaminů a 13 minerálních látek, které jsou důležité pro lidský organizmus. Jsou určeny k přípravě lahodného nápoje s příchutí tropického ovoce.
Cena: 129 Kč
Revital Multi Malina eff.tbl.20
Šumivé tablety s obsahem 100% doporučené denní dávky deseti důležitých vitaminů, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. S příchutí maliny. S vlákninou.
Cena: 95 Kč
Revital Multi Pomeranč eff.tbl.20
Šumivé tablety s obsahem 100% doporučené denní dávky deseti důležitých vitaminů, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. S příchutí pomeranče. S vlákninou.
Cena: 104 Kč
Revital Očista jater- ostropestřec mar. eff.tbl.20
Šumivé tablety s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského, který přispívá k normální činnosti jater a trávení. Je vhodný k pročištění při detoxikační kůře. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu.
Cena: 117 Kč
Revital Očista těla tablety šumivé  20 Ale Vera base
Revital Očista těla obsahuje extrakt z rostliny aloe vera Barbadensis Miller. Je bohatou směsí prospěšných látek, mezi nimiž jsou i antioxidanty, které přispívají k přirozené obranyschopnosti a normálnímu fungování imunitního systému. Šumivé tablety s příchutí citronu.
Cena: 144 Kč
Revital Posílení imunity horký nápoj 15 sáčků
Pro posílení imunity. Horký nápoj se skvělou příchutí pomeranče.
Cena: 132 Kč
Revital Premium Vitamin C 1000mg +rakytník tbl.120
Vitamin C naše tělo nedokáže skladovat, využije jen takové množství, které v daném okamžiku aktuálně potřebuje. Postupným uvolňováním dochází k efektivnějšímu využití vitaminu C v organizmu.
Cena: 393 Kč
Revital Rodinná Omega 3 cps. 60
Omega 3 mastné kyseliny jsou pro lidský organizmus nezbytné. Nejvíce je potřebujeme pro udržení normálního stavu srdce, krevního tlaku, mozku a zraku.
Cena: 270 Kč
Revital Super Beta-karot.měsíček+7kráska tbl.80+40
Polykací tablety Revital. Pro zdravou pokožku a krásné opálení.  
Cena: 194 Kč
Revital Super Beta-karoten + měsíček + sedmikráska tbl.40+20
Polykací tablety Revital. Pro zdravou pokožku a krásné opálení. Doplněk stravy – tablety s obsahem rostlinných extraktů a vitaminů. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.
Cena: 99 Kč
Revital Super beta-karoten 100+50 tbl. + opalovací mléko
Zdravá pokožka a krásné opálení na slunci i v soláriu. Dárek – opalovací mléko SPF 50.
Cena: 299 Kč
Revital Vápník+hořčík+vitaminy tablety šumivé 20
Obsažené aktivní látky se významně podílejí na růstu kostí v období dospívání, jsou velmi vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, osobám ohroženým řídnutím kostní hmoty a současně i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Unikátní kombinace minerálních látek a vitaminů může být prospěšná i v období menopauzy, kdy dochází k úbytku kostní hmoty.
Cena: 105 Kč
Revital Vápník+hořčík+zinek+vitamín D 3 +K 1 tablety 100 + 50
Přípravek Revital Vápník-Hořčík-Zinek+vitaminy D3 a K1 je určen pro podporu pevnosti a správného vývoje kostí, zubů a nervů. Obsažené aktivní látky se významně podílejí na růstu kostí v období dospívání, jsou velmi vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, osobám ohroženým řídnutím kostní hmoty a současně i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Unikátní kombinace minerálních látek a vitaminů D3 a K1 může být prospěšná i v období menopauzy, kdy dochází k úbytku kostní hmoty.
Cena: 179 Kč
Revital Vitamin C + zinek- eff.tbl.20+tbl.30
Revital Vitamin C se zinkem je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, které posilují imunitu. Tablety je vhodné užívat především v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci.
Cena: 144 Kč
Revital Vitamin C + zinek+echinacea+šípek tbl.45
Pro posílení imunitního systému. Přípravek obsahuje zvýšené množství vitaminu C a zinku, dále je obohacen o přírodní extrakty z echinacey a šípku, které jsou vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích. Vitamin C je významným antioxidantem a je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.
Cena: 99 Kč
Revital Vitamin C 320mg+Acerola+Šípek+Zinek 16sáč.
Moderní doplněk stravy s obsahem 320 mg vitaminu C ve formě sypké směsi v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.
Cena: 79 Kč
Revital Vitamin C+zinek tablety 30
Vitamin C je významný antioxidant, výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. 
Cena: 49 Kč
Revitalon Vlasový stimulátor 21x6 ml
Revitalon vlasový stimulátor je komplexní program s vysokou koncentrací účinných látek určený pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy
Cena: 419 Kč
The Simpsons Multivitamin + kolostrum tbl.45
MaxiVita Kids Multivitamin + kolostrum 2 ovocné příchutě – lesní jahoda, meruňka. Pro děti od 3 let.
Cena: 235 Kč