LEANO.cz
QNT Prime Whey Salted Caramel 2 kg

QNT Prime Whey Salted Caramel 2 kg

Cena 1 549
Nejlevněji na
Lékárna Pilulka
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 101 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1999 Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů

QNT Prime Whey Příchuť Salted Caramel - 2 kg Pomáhá zvyšovat velikost a sílu svalů, obsahuje syrovátkový izolát,bohatý na BCAA (L-leucin, L-valin a L-isoleucin), bez přidaného cukru.

Srovnání cen QNT Prime Whey Salted Caramel 2 kg

1 549 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
1549.00 1549.00 1

Podobné zboží

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270 g karamelový fondán - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - ne - ne Optimum 100 % Whey Gold Standard obsahuje 77 % bílkovin. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu sacharidů. Pomocí Optimum 100 % Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.
od 1 943 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 910 g dvojitá bohatá čokoláda - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - ne Prvotřídní syrovátkový protein, vhodný zejména při intenzivním silovém tréninku. Ideální pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu, který klade důraz na zrychlenou regeneraci svalů. Pro náročné sportovce, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a sílu.
od 953 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů.
od 1 472 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Impact Whey Protein - Chocolate Smooth 2.5KG Impact Whey Protein je 100% syrovátkový proteinový nápoj s vysokým obsahem prvotřídních bílkovin (až 82% nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu). Má nízký obsah tuku, laktózy a je bohatým zdrojem vápníku. Příchuť: Čokoláda Smooth.
od 1 489 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka