LEANO.cz
Plzeňská lékárna

Plzeňská lékárna

Plzeňská lékárna je synonymem pro kompletní sortiment všech nabízených léků a zdravotnických prostředků. Na eshopu mají výhodné ceny a levnou dopravu.

Společnost vznikla v květnu 2004 sloučením několika lékáren za cílem zkvalitnění stávajících služeb. Klienti u nás naleznou co možná nejkomplexnější sortiment léčiv, zdravotnických prostředků i volně prodejného sortimentu.

Lékárny této sítě si zakládají na klidném a diskrétním přístupu ke klientům, milý a ochotný personál a nadstandardní služby v oblasti poradenství. Pobočky jsou po celé republice.

Plzeňská lékárna

ESHOP PLZEŇSKÁ LÉKÁRNA

Lékárny mají velmi přehledný eshop, kde si snadno vyberete oddíl, který vás aktuálně zajímá. Vybírat můžete ze sekcí:

AKCE PLZEŇSKÝCH LÉKÁREN

Růžovým štítkem je vždy označeno vše, co má internetová lékárna momentálně v akční nabídce, to znamená za ještě nižší cenu než obvykle. Často se jedná o sezónní produkty, které zrovna nejvíce potřebujeme anebo o různé speciální nabídky. Na skladě se nachází celkem 15 000 položek.

DOPRAVA

Lékárny IPC zajišťují i dopravu až k vám domů. Při nákupu nad 1 490 Kč je doprava zdarma, jinak je cena dopravy již od 49 Kč. Objednané zboží garantují doručit do 45 hodin od vaší objednávky. Platba je možná i prostřednictvím firemních poukázek.

BEZLEPKOVÁ LÉKÁRNA

Plzeňské lékárny se mimo jiné specializují na bezlepkovou dietu a prodávají ohromné množství bezlepkových potravin pro klienty trpící celiakií.

Plzeňská lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun