PharmaPoint

Lékárny ve městech

PharmaPoint Brno PharmaPoint Liberec PharmaPoint České Budějovice PharmaPoint Havířov PharmaPoint Frýdek-Místek PharmaPoint Jihlava
Lékárny PharmaPoint

PharmaPoint lékárna

Do sítě lékáren Pharmapoint je zapojeno už více jak 230 lékáren. Díky velké nákupní síle mohou nabízet velmi nízké ceny. Samozřejmostí je poradenství a věrnostní program.

Opět se nejedná o jednu jedinou lékárnu, ale o velmi širokou síť lékárenských zařízení. V současné chvíli jich Pharmapoint čítá více než 230. Nabízejí široký sortiment léčiv za nízké ceny, odborný poradenský přístup a věrnostní program. Všechny si zachovávají svou identitu a název, jen jsou označeny modrozeleným logem Pharmapoint. Toto sdružení funguje již od roku 2012.

Proč si vybrat lékárnu s logem Pharmapoint?

Vždycky zde naleznete široký sortiment léčiv, doplňků stravy, dermokosmetiky i dalších produktů. Místní zaměstnanci dbají na tradice a individuální přístup ke každému klientovi a stále se odborně vzdělávají. Samozřejmostí je i poradenství a doplňkové služby, stejně jako pravidelné akční nabídky za ty nejlepší ceny.

Pharmapoint

Poradenství Pharmapoint

Na stránkách nejdete speciální poradenskou sekci, kde můžete napsat svůj dotaz a lékárníci vám odpoví. Výhodou je, že jednak nemusíte nikam chodit a jednak je zde už spousta dotazů, ve kterých můžete najít i odpovědi, po kterých sami pátráte.

Zajímavosti

V této sekci naleznete mnoho odborných článků na různá a aktuální témata. Anebo třeba i zajímavé recepty na bezlepkové cukroví. Pro pacienty s celiakií a bezlepkovou dietou má tato síť lékáren velmi široký sortiment zboží a vše lze snadno rezervovat předem přes internet.

Další zajímavou a pozoruhodnou součástí této sítě je sekce Herbář, kde najdete seznam mnoha známých i neznámých bylinek, informací o nich včetně fotografií a popis jejich blahodárných účinků. Včetně informací o tom, kdy a kde sbírat, jak zpracovat a k čemu využít. Je báječné, že lékárny Pharmapoint nepočítají jen se syntetickými léky, ale nepopírají ani blahodárnou sílu přírody.

Věrnostní program

Jeho podnázev zní „Zdraví o krok blíž“ a je určen všem zákazníkům, co chtějí výhodnější nákup, větší informovanost a individuálnější přístup. Navíc sbíráte body za každý nákup a 1 bod se pak rovná 1 Kč sleva na váš nákup. Samozřejmě je možné i ohlídat případnou interakci vámi kupovaných léčiv, a to i v případě, že na kartu nakupuje více členů rodiny. Pravidelně získáváte i slevové kupóny na vybrané zboží. Stát se členem můžete kdykoliv na prodejně poté, co vyplníte formulář a ihned dostanete věrnostní kartičku.

PharmaPoint PharmaPoint Brno, PharmaPoint Liberec, PharmaPoint České Budějovice, PharmaPoint Havířov, PharmaPoint Frýdek-Místek, PharmaPoint Jihlava, Lékárny PharmaPoint
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna DocSimon

DocSimon