LEANO.cz
PharmaPoint

Lékárny ve městech

PharmaPoint Praha PharmaPoint Brno PharmaPoint Liberec PharmaPoint Olomouc PharmaPoint České Budějovice PharmaPoint Havířov
Lékárny PharmaPoint

PharmaPoint lékárna

Do sítě lékáren Pharmapoint je zapojeno už více jak 230 lékáren. Díky velké nákupní síle mohou nabízet velmi nízké ceny. Samozřejmostí je poradenství a věrnostní program.

Opět se nejedná o jednu jedinou lékárnu, ale o velmi širokou síť lékárenských zařízení. V současné chvíli jich Pharmapoint čítá více než 230. Nabízejí široký sortiment léčiv za nízké ceny, odborný poradenský přístup a věrnostní program. Všechny si zachovávají svou identitu a název, jen jsou označeny modrozeleným logem Pharmapoint. Toto sdružení funguje již od roku 2012.

Proč si vybrat lékárnu s logem Pharmapoint?

Vždycky zde naleznete široký sortiment léčiv, doplňků stravy, dermokosmetiky i dalších produktů. Místní zaměstnanci dbají na tradice a individuální přístup ke každému klientovi a stále se odborně vzdělávají. Samozřejmostí je i poradenství a doplňkové služby, stejně jako pravidelné akční nabídky za ty nejlepší ceny.

Pharmapoint

Poradenství Pharmapoint

Na stránkách nejdete speciální poradenskou sekci, kde můžete napsat svůj dotaz a lékárníci vám odpoví. Výhodou je, že jednak nemusíte nikam chodit a jednak je zde už spousta dotazů, ve kterých můžete najít i odpovědi, po kterých sami pátráte.

Zajímavosti

V této sekci naleznete mnoho odborných článků na různá a aktuální témata. Anebo třeba i zajímavé recepty na bezlepkové cukroví. Pro pacienty s celiakií a bezlepkovou dietou má tato síť lékáren velmi široký sortiment zboží a vše lze snadno rezervovat předem přes internet.

Další zajímavou a pozoruhodnou součástí této sítě je sekce Herbář, kde najdete seznam mnoha známých i neznámých bylinek, informací o nich včetně fotografií a popis jejich blahodárných účinků. Včetně informací o tom, kdy a kde sbírat, jak zpracovat a k čemu využít. Je báječné, že lékárny Pharmapoint nepočítají jen se syntetickými léky, ale nepopírají ani blahodárnou sílu přírody.

Věrnostní program

Jeho podnázev zní „Zdraví o krok blíž“ a je určen všem zákazníkům, co chtějí výhodnější nákup, větší informovanost a individuálnější přístup. Navíc sbíráte body za každý nákup a 1 bod se pak rovná 1 Kč sleva na váš nákup. Samozřejmě je možné i ohlídat případnou interakci vámi kupovaných léčiv, a to i v případě, že na kartu nakupuje více členů rodiny. Pravidelně získáváte i slevové kupóny na vybrané zboží. Stát se členem můžete kdykoliv na prodejně poté, co vyplníte formulář a ihned dostanete věrnostní kartičku.

PharmaPoint PharmaPoint Praha, PharmaPoint Brno, PharmaPoint Liberec, PharmaPoint Olomouc, PharmaPoint České Budějovice, PharmaPoint Havířov, Lékárny PharmaPoint
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun