LEANO.cz
Pharma Activ

Pharma Activ

Eshop Pharma Activ czech s přírodními doplňky stravy a produkty alternativní medicíny. Doprava zdarma, věrnostní program a stovky produktů skladem.


Pharma Activ eshop

Pharma Activ je speciální eshop, privátní a unikátní značka s přírodními doplňky stravy. Koupíte je běžně v lékárnách, anebo můžete nakupovat své oblíbené přímo od výrobce, což s sebou přináší právě řadu výhod. A zrovna tento obchod si svých klientů skutečně považuje.

ESHOP PHARMA ACTIV

Na eshopu si můžete vybírat z nekonečné řady doplňků stravy, přičemž máte k dispozici jednotlivé kategorie, které vás intuitivně navádějí. Krom různých vitamínů, minerálů, jejich komplexů a kombinací zde můžete nakoupit i zcela jedinečné produkty, jako například speciální mast na bolest svalů Ozonicon, Aloe Vera, produkty alternativní medicíny nebo i parfémy s feromony. Speciální nabídka je připraveny pro velkoobchodní odběratele.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PHARMA ACTIV

Stačí se zaregistrovat a následně přihlásit při každém dalším nákupu a hned máte produkty o něco levnější. Sleva roste s hodnotou vašeho nákupu a také s každým dalším. Navíc máte přehled o akcích, novinkách a získáváte slevové vouchery i mimo základní výhody registrace. Výhodou a úsporou času je samozřejmě i předvyplněný objednávkový formulář s vašimi osobními údaji.

BLOG PHARMA ACTIV

Na webu najdete i blog, kde se můžete dočíst nejen o zajímavostech ze světa zdraví a farmacie, ale jsou zde i studie poskytnuté Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Například velmi zajímavé povídání a testy na melatonin – látku, mimo jiné, zodpovědnou za náš klidný a kvalitní spánek.

DOPRAVA A PLATBA NA ESHOPU

Ke každému nákupu dostanete od společnosti vždy milý dárek. Doprava po České republice je zdarma při každé objednávce nad 590 Kč, jinak dle platného ceníku smluvených přepravců. A to nejdůležitější – jedná se o zákazníky ověřený obchod, který by doporučilo 100% nakupujících!

Pharma Activ
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun