LEANO.cz
Parfémy SP

Parfémy SP

Parfémy SP je eshop s kosmetikou a parfémy světových a oblíbených značek, jako je například DKNY, D&G, Guess, Diesel, Hugo Boss, Calvin Klein nebo třeba Versace. Vše stoprocentní originál, za báječné ceny. Ověřený obchod samotnými zákazníky s doporučením 97 %.


Parfémy SP eshop

Proč zde nakupovat?

Parfémy SP není jen obyčejný obchod

Provozovatel, firma SP Venture, pracuje v oboru od roku 2010 a své mnohaleté know-how poskytují jen českým a slovenským distributorům. Jsou výhradním zastupitelem mnoha originálních značek (Travalo, Karloff, Fudge, Inebrya, Label.m.).

V Praze má firma jak kamennou prodejnu, tak školicí středisko a akademii, kde se konají pravidelné prezentace a workshopy. Sklad o rozloze 1550 metrů čtverečních odešle denně na 1800 objednávek, na jejichž bezpečném a pevném zabalení si dává extra záležet.

Pro jakékoliv vaše dotazy (poradit s výběrem, vysvětlit pojmy, vyhledat objednávku…) funguje denně zákaznická linka, přes kterou lze i vytvořit samotnou objednávku.

V neposlední řadě jsou výhodou i webovky na tolik populárních sociálních sítích, takže vám neuniknou žádné slevy ani často pořádané soutěže o hodnotné ceny.

Doprava a platba

Parfémy SP
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun