LEANO.cz
Optimum Nutrition Whey Protein vanilka 891g

Optimum Nutrition Whey Protein vanilka 891g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Optimum Nutrition Protein Whey 891 g vanilka - ano - ne - syrovátka - různá zpracování - ne - ne - ne - ne - směs - prá 100% syrovátkový proteinový koncentrát a izolát s vysokým obsahem bílkovin, dokonale regeneruje svaly a posílí jejich růst po tréninku.

Podobné zboží

Komplexní syrovátkový protein s různou dobou vstřebávání. Podporuje potréninkovou regeneraci. Ideální doplněk výživy pro sportovce, kteří usilují o nárůst nové svalové hmoty a síly.
od 1 449 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270 g mimořádně mléčná čokoláda - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - Optimum 100 % Whey Gold Standard obsahuje 77 % bílkovin. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu sacharidů. Pomocí Optimum 100 % Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.
od 2 129 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 910 g jahoda - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - ne - ne - ne - ne - Optimum 100 % Whey Gold Standard obsahuje 77 % bílkovin. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu sacharidů. Pomocí Optimum 100 % Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.
od 1 031 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 910 g vanilková zmrzlina - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - ne - ne Optimum 100 % Whey Gold Standard obsahuje 77 % bílkovin. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu sacharidů. Pomocí Optimum 100 % Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.
od 1 079 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka