LEANO.cz
NonRx lékárna

NonRx lékárna

Internetová lékárna a eshop NonRx má skladem tisíce volně prodejných léků, kosmetiky a potravinových doplňků. Nechybí ani doprava zdarma nebo výrazně zlevněné zboží před expirací.


NonRx lékárna eshop

NonRX.cz je internetový obchod společnosti Pharmacium spol. s.r.o., která provozuje lékárny v karlovarském okrese. Prodejem lékárenského zboží se zabývá již od roku 2004. Cílem společnosti je poskytovat nadstandardní služby v oblasti lékárenské péče, neustále sledují poptávku klientů a snaží se vždy rychle reagovat a držet krok, aby zákazníkovi bylo maximálně vyhověno.

PROČ NAKUPOVAT NA ESHOPU NonRX.cz

KARTA LYONESS

V internetovém eshopu NonRX.cz lze uplatnit cashback kartu, díky které se vám vrací peníze z každého nákupu. Všechny lékárny sítě Phrmacium s.r.o. poskytují 5% cashback do zúčtovacího systému, stačí při objednávce zadat příslušný kód karty.

PORADNA

Lékárna NonRX má důmyslně vymyšlené poradenství pro eshop, kde chybí osobní kontakt s klientem. Můžete buďto napsat svůj konkrétní dotaz skrze předchystaný formulář anebo využít informační službu, kde se vám bude věnovat na telefonu magistr farmacie nebo doktorka, paní Stupková.

Informační služba na eshopu je v provozu od pondělí do pátku 8:00-16:00 hod.

NonRx lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun