LEANO.cz
Nej lékárna

Nej lékárna

Internetová NEJ lékárna nabízí velmi široký sortiment léků, potravních doplňků, kosmetických a hygienických produktů, čajů, veterinárních léčiv a zdravotnických prostředků. Využijte na eshopu poradenství online.

Lékárna U Vlaštovky vznikla v Prostějově jako jedna z prvních soukromých lékáren. Později k ní přibyla další kamenná prodejna, Lékárna u Svatého Petra a nakonec ještě třetí. Tyto kamenné prodejny byly jedny z prvních, kdo zavedl bonusové programy pro celé rodiny u stálých zákazníků. Lékárny jsou zároveň vyhlášené nejnižšími doplatky ve městě.

Nej Lékárna

Eshop Nej Lékárna

Internetová lékárna má stejné zásady jako kamenné prodejny, takže standardu těchto oblíbených obchodů virtuální podoba ani trochu neubírá. Naopak, ceny jsou ještě lepší, poradenství funguje i online – poradí vám zkušení farmaceuti a farmaceutičtí asistenti. Stránky jsou velmi přehledné, příjemné, intuitivní.

DOPRAVA A PLATBA NEJ LÉKÁRNY

Přepravu vaší objednané zásilky až k vám domů zajišťuje společnost DPD za 99-149 Kč, dalším smluvním přepravcem je Česká pošta (89-95 Kč). Osobní odběr je možný v lékárně U Svatého Petra v Prostějově ZDARMA anebo prostřednictvím Zásilkovny.

Platit můžete buďto hotově na dobírku při doručení zboží, převodem na účet, platební kartou nebo i poukázkami – to ovšem pouze v kamenné prodejně. Zboží se expeduje zpravidla hned druhý den, případně maximálně do 48 hodin.

Chcete-li využít bonusového programu, informujte se v lékárně, jak je možné získat věrnostní kartičku, případně se zaregistrujte na webových stránkách eshopu.

Nej lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun