LEANO.cz
Medine

Medine

U každé vaší návštěvy se můžete spolehnout na profesionální pomoc při výběru. V eshopu můžete využít chat s lékárníkem. Léky na předpis si můžete dokonce i rezervovat online předem, aby jste nevážili cestu zbytečně.

Na internetu je nepřeberné množství internetových obchodů a lékáren jakbysmet, ale občas se najdou takové, které jsou něčím naprosto výjimečné a liší se od ostatních, což je v takové konkurenci skoro i nutnost. Proč nakupovat někde, kde nemám žádnou výhodu, když jinde mi jí dají.

KAMENNÁ LÉKÁRNA MEDINE

Výjimečnost této lékárny spočívá převážně v tom, že její tradice sahá již do roku 1895! V centru tamních lékárníků byl a vždycky bude jen samotný zákazník a jinak tomu není ani v případě internetového obchodu. U každé vaší návštěvy se můžete spolehnout na profesionální pomoc při výběru. Léky na předpis si můžete dokonce i rezervovat online předem, aby jste nevážili cestu zbytečně.

Online lékárna Medine

ESHOP LÉKÁRNY MEDINE

Eshop je velmi intuitivně navržený, takže je radost zde nakupovat. Levné jsou nejen nabízená léčiva, ale i doprava v případě, že si zboží nemůžete někde vyzvednou osobně. Sortiment je více než bohatý a navíc prověřený, kvalitní a bezpečný. K dispozici je několik certifikátů lékárny i ověření od Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Dopravu k vám domů zajistí přepravní společnost PPL , případně můžete využít služeb Zásilkovny, což je vždy levnější a k dispozici je více než 750 odběrných míst. Osobní odběr je samozřejmě také možný, v kamenné lékárně v Ostravě.

PORADNA LÉKÁRNY MEDINE

Často se stává, že nakupujete něco, co jste dříve nepotřebovali a tudíž s daným sortimentem nemáte žádné zkušenosti. Pak není od věci nechat si poradit zkušenými farmaceuty. Pomohou vám vybrat to pravé, ať už na základě vašeho konkrétního problému, nebo třeba požadavku na konkrétní účinnou látku či nejnižší možnou cenu.

Poradí vám buďto přímo osobně v obchodě, nebo telefonicky a prostřednictvím online formuláře. Každému dle potřeb a preferencí co do způsobu komunikace. Formulář můžete použít i v případě, že nejste s něčím spokojení nebo máte-li jakýkoliv podnět ke zlepšení služeb lékárny Medine.

Medine
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun