Medifin Medifin Praha
Všechny lékárny Medifin

Medifin lékárna

Lékárna Medifin je nově přejmenovaná na EUC klinika. Lékárna má tisíce produktů, léků a doplňků stravy. Na žádost připravují léky se specifickým složením a poskytují poradenství.

Lékárna Medifin nově EUC je síť lékáren vždy při nějaké konkrétní poliklinice. Což dává pacientům velkou výhodu v tom smyslu, že lékárny jsou vybaveny a zásobovány tak, aby pacienti vždy mohli přímo na místě koupit či na recept vyzvednout produkty, co místní lékaři předepisují a doporučují.

Proč navštívit Medifin lékárnu?

Krom léků, doplňků stravy a širokého sortimentu zdravotních pomůcek zde můžete najít i celou řadu léčebné kosmetiky. A profesionální, zkušený personál je vždy ochotný vám poradit či pomoci najít ideální produkty přímo dle vašich potřeb a představ.

Pobočky Medifin lékárny

Lékárna bývá součástí sítě EUC klinik jako kamenná prodejna a má celkem 19 poboček po celé České republice. Najít a využít naše služby je možné celkem v 7 pobočkách hlavního města Prahy, dále pak v Plzni, Českých Budějovicích, Chrásti, Frýdlantě, Hradci Králové, Kladně, Ostravě, Pardubicích, Přelouči, Slaném, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

Eshop Medifin lékárny

Skupina provozuje i eshop, který vás přesměruje na webovou adresu slevolékárna od společnosti EUC. Stránky najdete i na Facebooku. Eshop má přehledné stránky, prodává i veterinární přípravky a má dokonce i kolonku „Akce“ či „Výprodej“, kde nakoupíte vždy za ty nejvýhodnější ceny.

Osobní odběr v lékárně je ZDARMA , jinak se balíček pohybuje v cenové relaci 29-89 Kč v závislosti na ceně a hmotnosti balíčku. Při nákupu nad 1.700 Kč máte dopravu až domu zcela zdarma.

Medifin Medifin Praha, Všechny lékárny Medifin
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun