LEANO.cz
Medicon

Lékárny skupina Medicon

Skupina Medicon zajišťuje chod 5 lékáren a provozuje zdravotnická centra. Patří mezi největší provozovatele ambulantních zařízení v Praze.

Skupina Medicon a.s. nezajišťuje zdaleka jen chod oblíbených lékáren, ale je to především jeden z největších provozovatelů ambulantních zařízení v Praze. Provozuje centra asistované reprodukce, polikliniky, zařízení zajišťující diagnostiku – mamograf, kompletní radiodiagnostiku, CT a magnetické rezonance. Mimo jiné provozuje i oddělení následné péče.


Skupina Medicon lékarny

Cílem firmy je co možná nejodbornější vyšetření klienta s velkým důrazem na osobní přístup, plnou informovanost a zachování soukromí.

Lékárny Medicon

Farmaceutická zařízení této firmy naleznete pod názvem Pharmacentrum a má celkem čtyři pobočky. Součástí poliklinik a lékáren bývá i obchod se zdravou výživou a biopotravinami Ošatka.

Lékárna Medicon Budějovická je největší veřejnou lékárnou v České republice. Vyniká obrovským výběrem léků, doplňků stravy i kosmetiky. Provozuje dokonce o laboratoř pro individuální přípravu léčiv. Součástí lékárny je i rozsáhlá prodejna zdravotnických potřeb a dermocentrum s proškolenou dermoporadkyní.

Medicon lékárna Holešovice zase vyniká svými konzultačními službami. Není to jen obchod s léky, zde vám školený a ochotný personál skutečně pomůže a poradí. I zde najdete dermocentrum, širokou nabídku léčiv a zdravotnických potřeb, včetně potřeb pro maminky a miminka.

Medicon lékárna Vysočany je další z 5 poboček Pharmacentra a krom služeb, které nabízí i ostatní Medicon lékárny, nabízí tato i propojení s místní poliklinikou, což zaručuje klientům téměř stoprocentní úspěch ve shánění věcí, co jim lékaři na poliklinice předepíší, a to včetně těch, které je potřeba v laboratoři individuálně namíchat.

Další 2 lékárny jsou lékárna DBK a lékárna Zelený pruh také v Praze.

Klub Pharmacentrum lékáren

Být členem klubu se jednoznačně vyplatí. Senioři starší 60ti let mají slevu až 50 % z doplatku na léky, každý měsíc máte k dispozici leták s akčními nabídkami lékáren, získáváte bonusy za nákup volně prodejných léčiv, potravin i kosmetiky. Navíc máte možnost navštívit odborné a preventivní programy na různá témata za zvýhodněné ceny.

Odborné programy lékárny Medicon

Protože jim na zdraví klientů záleží ze všeho nejvíce, nabízejí mnoho preventivních programů v oblasti enzymoterpaie, výživového poradenství, tejping, měření tlaku, cukru v krvi i spirometrii. Poskytují poradenství v oblasti odvykání kouření, testování paměti a Alzheimer poradnu, lékové poradenství. Zde najdete vždy všechno a na jednom místě.

Medicon
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun