Marionnaud

Parfumérie Marionnaud eshop

Světově známá pařížská parfumerie Marionnaud, která má mnoho kamenných prodejen po celém světě a zároveň i oblíbený eshop. Nakoupíte zde vše od parfémů, přes péči o vlasy i pokožku, až po dekorativní kosmetiku.


Marionnaud parfémy eshop

PROČ NAKOUPIT V MARIONNAUD?

ESHOP A SORTIMENT NABÍZENÉHO ZBOŽÍ

Najdete zde naprosto kompletní sortiment pro péči o celé tělo, od hlavy až k patě, individuálně k jakémukoliv věku i pohlaví, včetně luxusní dekorativní kosmetiky, laků na nehty, vůní. Vše je velmi přehledně k nalezení na stránkách nebo si udělejte příjemný průzkum v některé z prodejen ve vašem městě. V ČR jich je více než 30.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Věrnostní kartu si můžete nechat vystavit osobně na jakékoliv pobočce, nebo se stačí i zaregistrovat online na webových stránkách parfumérie Marionnaud. Vstoupíte tak zcela zdarma do kouzelného světa výhod a slev. Body získáváte nákupem, čekají vás i příjemná překvapení k vašim narozeninám nebo k Vánocům.

HISTORIE OBCHODU

Psal se rok 1984, když byla otevřena první parfumérie Marionnaud v Paříži a otevřela tak mužům i ženám nový vhled do světa krásy a péče o sebe. Věrnostní program měla již od počátku a vytvářela tím individuální vztah s každým klientem.

V roce 2005 se pak stává Marionnaud světovým lídrem v prodeji parfémů a luxusní kosmetiky. Dnes je dceřinou společností firmy CK Hutchison se sídlem v Hongkongu. Vizí 270 000 zaměstnanců je nejen nabídnout zákazníkům luxus, ale zároveň jim i ukázat, jak ho používat.

DOPRAVA A PLATBA NA ESHOPU MARIONNAUD

Obchod zasílá zboží pouze v rámci České republiky. Doba doručení je 1-5 dní, podle toho, zda je vaše zboží v době objednávky na skladě. Zásilku vozí Česká pošta nebo DPD, případně si ho můžete zdarma vyzvednout na vámi zvolené prodejně osobně.

Marionnaud
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun