Mall

Mall

Internetový obchod Mall patří mezi největší eshopy v ČR. Na eshopu najdete víc jak 200.000 produktů a denně expedují až 10.000 objednávek. Tisíce produktů mají skladem s poštovným zdarma a doručením hned na 2. den. Mall funguje už od roku 2000 a za tu dobu získal spoustu ocenění. Například v roce 2017 získal cenu obchod roku udělenou portálem Heureka.

Eshop Mall je vždy plný soutěží


Mall internetový obchod

Mall spolu s Alzou jsou jedny z největších internetových obchodů, na které se můžete spolehnout. Mall má pro své zákazníky spoustu akcí ve formě:

Slevové kupóny a kódy

Slevové poukazy a kódy můžete vyhrát nebo získat na stránkách Mall. Jsou poskytovány v rámci nejrůznějších akcí, soutěží nebo jako kompenzace či bonus za nákupy.

Slevový kód uplatníte při objednávce po zadání adresy a druhu dopravy. Slev. kód napište do kolonky "Dárkový certifikát nebo slevový poukaz". Pro jeden kus zboží lze uplatnit jen jeden slev. kód. Např. když máte 3 ks zboží, můžete uplatnit až 3 slevové kódy. Akční kupóny nelze nijak kombinovat se slevovými poukazy. Samozřejmě si Mall vyhrazuje právo slev. kódy kdykoliv zrušit nebo změnit či omezit.

Například při přihlášení do kávového klubu získáte na email kupon s 10% slevou na nákup kávy.


Mall jak uplatnit slevový kupón

Kávový klub Mall

Služba jako na míru ušitá pro vášnivé milovníky kávy. Jako člen získáte 10% slevu na první nákup kávy a dále bude dostávat pravidelně jednou za měsíc akční nabídky na kávu, kávové kapsle a kávovary se slevou až 20%! Internetový obchod Mall se navíc pyšní největším výběrem kávy a kávovarů.

Do kávového klubu Mall se můžete zaregistrovat online a bezplatně na stránkách internetového obchodu Mall.


Kávový klub Mall

Mall Plus

Mall plus je věrnostní program, se kterým získáte celou řadu výhod. Členství Mall Plus aktuálně stojí 599 Kč na celý rok a díky němu získáte tyto výhody:

Ušetřit můžete opravdu mnoho, už jen protože máte automaticky poštovné zdarma. Více informaci najdete na webu Mall.

Mall karta

Karta MALL je ve skutečnosti platební kreditní karta ve spolupráci s Raiffeisenbank a.s., se kterou získáte spoustu bonusů.


Mall karta

Výprodeje a Black Friday

Výprodejové slevy na Mall.cz zná každý, a kdo ještě ne, ten si je hned zamiluje. Výprodejové slevy se vztahují na domácnost, oblečení, elektronika a vše další, co vás jen napadne. Mall je taky zapojený do výprodeje Černý Pátek (Black Friday). Ve výprodeji najdete zlevněné zboží až o -65%!

Pobočky

Své objednávky na Mall.cz si můžete vyzvednout na více jak 250 pobočkách a výdejních místech. Zde si ukážeme jen některé z nich. Všechny prodejny najdete na internetovém obchode Mall.

Pobočky Mall Brno

Prodejna Mall Brno Nové Sady

Adresa: Nové sady 591/24, Brno střed
Otevírací doba:
Po – Pá: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Neděle: zavřeno


Prodejna Mall Brno Nové Sady

Prodejna Mall Brno Bohunice

Adresa: Palachovo náměstí 3, Brno Bohunice
Otevírací doba:
Po – Pá: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 18:00
Neděle: 9:00 – 18:00


Prodejna Mall Brno Bohunice

Prodejna Mall Brno Václavská

Adresa: Václavská 237/6, Brno střed
Otevírací doba:
Po – Pá: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Neděle: zavřeno

Mall
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna DocSimon

DocSimon