LIFTEA šalvěj tobolky 30

LIFTEA šalvěj tobolky 30

Cena 125
  • Doručení domů/poštovné 59 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč
  • Dostupnost: skladem

Šalvěj lékařská je tradiční bylinou známou jako prostředek vhodný k potlačení nadměrného pocení z různých příčin. Méně známé už je, že v kombinaci s další bylinou, kterou je yzop lékařský, je tento účinek ještě komplexnější. Celý popis

125.00 149.00 5

Srovnání cen LIFTEA šalvěj tobolky 30

DocSimon

DocSimon
125 Kč
 
doprava zdarma od 1000 Kč
59 Kč

Dr. Max

Dr. Max
135 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč

Lékárna.cz

Lékárna.cz
139 Kč
 
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč

BENU

BENU
146 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč

Pilulka

Pilulka
149 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

Podobné zboží

Orenzym Lacto je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | Dr. Max | DocSimon
Přípravek Prostafit Plus na bázi extraktu ze Serenoa repens (palmetto) a dalších bylin je určen pro muže od středního věku k posílení a k péči o prostatu.
od 165 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Bioaktivní Pycnogenol obsahuje extrakt z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster), který působí jako antioxidant a chrání buňky před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. Bioaktivní Pycnogenol obsahuje 40 mg látky v lehce vstřebatelné formě. Doporučuje se užívat první týden 2 tablety denně a dále 1 tabletu denně. Obsahuje 40 mg standardizovaného patentovaného extraktu. Vyrábí se z kůry francouzské středomořské borovice Pinus pinaster. Vyrobeno v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou. Složení v 1 tabletě: pycnogenol 40 mg Obsah v 1 tabletě: % doporučené denní dávky v 1 tabletě: Pycnogenol® 40 mg není stanovena Dávkování: Dospělí 2 tablety 2x za den po dobu jednoho týdne, dále 1 tabletu 2x za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodná je kombinace s přípravkem Bioaktivní Vitamin C+ Kalcium pH neutrální. Tablety užívat během jídla. Není určeno pro děti. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uskladnění: ...
od 345 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Roztok ve spreji pro čistý dětský nosík bez rýmy. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu. 
od 149 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon

Popis LIFTEA šalvěj tobolky 30

Liftea Šalvěj Doplněk stravy Při nadměrném denním i nočním pocení Správné hospodaření s vodou patří mezi důležité funkce organismu. Pocení pomáhá regulovat tělesnou teplotu, přispívá k odstranění zplodin látkové výměny z těla a vytváří přirozenou ochranu kůže před vnějším prostředím. Nadměrné a obtěžující pocení, které není způsobeno jiným onemocněním, je možné ovlivnit také pomocí rostlinných látek. Složení: Šalvěj lékařská práškovaná nať a suchý extrakt 214 mg/1 tob., yzop lékařský suchý extrakt 50 mg/1 tob. Dávkování: 1-2 tobolky denně zapít sklenicí vody Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, po 2 týdnech užívání doporučujeme týdenní přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Balení: 30 tobolek Zdroj: www.liftec.