LEANO.cz
Lidová lékárna

Lidová lékárna

Prodej léků, homeopatik a doplňků stravy z Lidové lékárny. Tisíce produktů skladem a poštovné zdarma. V sortimentu lékárny jsou také bezlepkové potraviny, zdravotnický materiál a vše pro zuby.


Lidová lékárna eshop

Eshop Lidová lékárna byla zřízena ke kamenné lékárně U Zámku v Bučovicích, která je v provozu od roku 2005. Zde se zabývají výdejem léků na předpis, individuální přípravou léčiv, prodejem volně prodejných léků i jiného farmaceutického zboží. Pyšní se širokou nabídkou pro maminky a lidi s bezlepkovou dietou.

PROČ NAKUPOVAT V LIDOVÉ LÉKÁRNĚ

Odpověď je jednoduchá, neboť lékárna je ověřena jak Státním ústavem pro kontrolu léčiv, tak samotnými zákazníky a snaží se držet krok i co se týče nejnižších možných doplatků. Každou chvíli je k dispozici na eshopu velká nabídka akčních produktů. Nemalou výhodou je poradna, kde můžete s ochotným a zkušeným personálem vždy konzultovat vše, co vám ohledně vašeho nákupu není jasné.

DOPRAVA A PLATBA NA ESHOPU LIDOVÉ LÉKÁRNY

Nákup na eshopu je velmi snadný i pro lidi, kteří běžně na internetu moc nenakupují. Na webu je velmi podrobný návod pro případ, že by vám cokoliv nebylo jasné. Po objednání zboží obdržíte vždy informační email se shrnutím vaší objednávky a způsobu doručení i pokynům k platbě.

Pokud se na webu zaregistrujete, každý další nákup bude jednodušší o to, že už nebudete muset znova vyplňovat osobní a doručovací údaje, celý proces se tedy významně zrychlí a zjednoduší.

Lidová lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun